Схуднення шкідливе? Вчені заявили про користь "кількох зайвих кілограмів" у людей похило віку

Наявність зайвої ваги традиційно вважається шкідливою для здоров'я, втім, лікарі кажуть, що не все так однозначно, передають Патріоти України.

Так, зайва вага може спричинити купу проблем і незручностей, особливо для людей похилого віку, бо жирові прошарки на тілі можуть ускладнювати пересування та провокувати розвиток купи захворювань. А організм літніх людей значно гірше дає раду таким проблемам. Проте деякі медичні фахівці зазначають, що кілька сантиметрів жирової тканини на їхньому тілі не зашкодять, а навпаки, будуть лише на користь. Розповідаємо, чим корисні зайві кілограми для людей похилого віку.

Яка користь зайвої ваги для людей літнього віку: роз’яснення лікарів

Деякі лікарі-ендокринологи запевняють, що зайві кілограми на тілі літніх людей можуть виконувати позитивні функції і навіть полегшувати життя.

За словами фахівців, особи похилого віку, які мають кілька зайвих кілограмів, менше страждають від переломів кісток. Кісткова тканина з віком стає крихкою, тому такі травми – це одна з найчастіших проблем зі здоров’ям у зрілому віці. А жир на животі та в ділянці стегон виконує функцію амортизації, що допомагає істотно знижувати шкоду, яку можна отримати під час падіння. Тому жирова тканина є своєрідною профілактикою остеопорозних переломів.

А ось зниження ваги в осіб літнього віку, як зазначають лікарі, повинне проходити під ретельним наглядом і контролем медиків. Якщо людина після 60 років хоче схуднути, треба обов’язково проходити відповідні обстеження і дотримуватися дієт під наглядом лікаря, адже надмірне і швидке зменшення підшкірного жирового шару може призвести до розвитку чи загострення вже наявних захворювань.

Більше ніяких "Повій" та "Мрій педофіла": У Харкові закрився бар, який потрапив у скандал через сексистські назви в меню

четвер, 30 травень 2024, 0:14

У Харкові закрився бар Поза зоною, який потрапив у скандал через провокаційні назви в меню. Також на нього наклали штраф у 13,5 тисячі гривень. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, передають Патріоти України. Бар...

У Вінницькій області зіткнулися автобус і вантажівка, багато людей постраждало (фото)

середа, 29 травень 2024, 23:41

У середу, 29 травня, у Вінницькій області зіткнулися пасажирський автобус і вантажівка. Відомо про 11 постраждалих. Про це повідомила поліція Вінницької області, передають Патріоти України. Аварія сталася ввечері 29 травня в селі Писарівка, що неподалі...