Цьогоріч у Києві 23 людини звернулися за отриманням статусу постраждалих від торгівлі людьми. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, передають Патріоти України.
«Насильство – це проблема, яка не може бути вирішена силами однієї установи. Ефективна боротьба вимагає комплексного підходу, який включає співпрацю міської влади, правоохоронних органів, громадських і міжнародних організацій», – написала Хонда.
Як зазначила заступниця Кличка, у листопаді понад 40% звернень на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству були через домашнє насильство. По допомогу та підтримку звернулися 465 жінок та 61 чоловік, найбільшу кількість звернень зафіксовано у Дніпровському районі.
Хонда каже, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги надали 157 консультацій очно, телефоном та онлайн, а у притулку перебували шість жінок та п'ять дітей, у кімнатах кризового реагування – 11 жінок та вісім дітей.
Прадавці записи та археологічні дослідження свідчать, що в період своєї найбільшої могутності, 2,7 - 2,3 тисячі років тому, скіфські царі контролювали ключові торговельні артерії, які з’єднували територію сучасної України з Близьким та Середнім Сходом ...
Ввечері 12 липня Харків накрила сильна злива з грозою, через негоду постраждали чотири людини, сильний вітер повалив багато дерев та кілька електроопор і пошкодив дахи будинків. Про постраждалих повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передают...