Цьогоріч у Києві 23 людини звернулися за отриманням статусу постраждалих від торгівлі людьми. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, передають Патріоти України.
«Насильство – це проблема, яка не може бути вирішена силами однієї установи. Ефективна боротьба вимагає комплексного підходу, який включає співпрацю міської влади, правоохоронних органів, громадських і міжнародних організацій», – написала Хонда.
Як зазначила заступниця Кличка, у листопаді понад 40% звернень на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству були через домашнє насильство. По допомогу та підтримку звернулися 465 жінок та 61 чоловік, найбільшу кількість звернень зафіксовано у Дніпровському районі.
Хонда каже, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги надали 157 консультацій очно, телефоном та онлайн, а у притулку перебували шість жінок та п'ять дітей, у кімнатах кризового реагування – 11 жінок та вісім дітей.
До 5 червня 2025 року обмежено придатні мають пройти повторну військово-лікарську комісію. Тим, хто не виконає вимогу, загрожує примусовий супровід до ТЦК та штраф до 25 500 грн, передають Патріоти України. OBOZ.UA нагадує, що йдеться про військовозобо...
В Україні у ході бойових дій загинув доброволець з Латвії Микита Таренов. Він мав позивний "Латвієць". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на DELFI. Інформацію про гибель Таренова латвійському телебаченню підтвердив співрозмовник, який ма...