
Цьогоріч у Києві 23 людини звернулися за отриманням статусу постраждалих від торгівлі людьми. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, передають Патріоти України.
«Насильство – це проблема, яка не може бути вирішена силами однієї установи. Ефективна боротьба вимагає комплексного підходу, який включає співпрацю міської влади, правоохоронних органів, громадських і міжнародних організацій», – написала Хонда.
Як зазначила заступниця Кличка, у листопаді понад 40% звернень на телефон довіри Київського міського Центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству були через домашнє насильство. По допомогу та підтримку звернулися 465 жінок та 61 чоловік, найбільшу кількість звернень зафіксовано у Дніпровському районі.
Хонда каже, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги надали 157 консультацій очно, телефоном та онлайн, а у притулку перебували шість жінок та п'ять дітей, у кімнатах кризового реагування – 11 жінок та вісім дітей.
Хвиля аномальної спеки, від якої потерпає Західна Європа, не пошириться на Україну. Наразі в Україні спостерігається цілком звична для середини літа температура повітря. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо,...
Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...