"Скільки років кохаю, а закохуюсь у тебе щодня!": Як чоловік привітав Марину Порошенко з днем народження

Петро та Марини Порошенки

П‘ятий президент України Петро Порошенко тепло привітав свою дружину Марину Порошенко словами вірша Ліни Костенко, зазначають Патріоти України.

Допис зі словами "скільки років кохаю, а закохуюсь в тебе щодня!" він розмістив на своїй сторінці в Instagram, зазначивши, що саме вони передають його почуття до іменинниці. Сьогодні, 1 лютого, Марині Порошенко виповнилося 58 років.

"Скільки років кохаю, а закохуюсь в тебе щодня!". Ці слова прекрасної Ліни Костенко ідеально описують мої почуття до тебе, Марино. З днем народження, Кохана!", – написав чоловік іменинниці.

Результат аналізу вже не дізналася: У Херсонській області померла медсестра з COVID-19

четвер, 2 квітень 2020, 22:38

Зараз близько сотні працівників Олешківської лікарні відсторонені від роботи, встановлюються контактні особи померлої. Від коронавірусу в Херсонській області померла медсестра лікарні в Олешках. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Х...

Хіти тижня. Через розбиті окуляри: Прокурори розповіли, як екс-міністр Кожара вбивав свого друга

четвер, 2 квітень 2020, 22:00

Леонід Кожара вистрілив в праве око Сергія Старицького, від чого той помер на місці. На судовому засіданні про запобіжний захід екс-глави українського МЗС Леоніда Кожари прокурори прочитали версію слідства про те, що сталося під час вбивства бізнесмена...