
Близько 5% українських школярів перенесли коронавірус без симптомів. Це з'ясувалося після того, як були проаналізовані тести на антитіла у 520 українських школярів й вчителів. Статистикою поділився у себе на сторінці Facebook медик Андрій Волянський, передають Патріоти України.
"Антитіла проти SARS-COV-2 у школярів і викладачів. Закінчили обробку даних. Кожну сироватку перевіряли на 4-х наборах: загальний, IgA, IgM, IgG компанії "Хема". Отримали унікальні дані: у 25 осіб (23 школяра та 2 викладача) з 520 (460 і 60) були одночасно виявлені IgG і IgA. Тільки у 2-х осіб виявлено Ігм", - повідомив лікар.
За його словами, оброблені дані можуть свідчити про те, що з 520 протестованих 25 осіб мали антитіла до коронавірусу, але вони не хворіли.
"Якщо екстраполювати ці дані, то можна сказати, що 5% школярів перенесли інфікування безсимптомно", - написав Волянський. В коментарях відзначили, що з 520 досліджуваних людей тільки 25 перенесли інфекцію, тобто ніхто толком і не хворів. Доктор відповів ствердно.

Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...