
Близько 5% українських школярів перенесли коронавірус без симптомів. Це з'ясувалося після того, як були проаналізовані тести на антитіла у 520 українських школярів й вчителів. Статистикою поділився у себе на сторінці Facebook медик Андрій Волянський, передають Патріоти України.
"Антитіла проти SARS-COV-2 у школярів і викладачів. Закінчили обробку даних. Кожну сироватку перевіряли на 4-х наборах: загальний, IgA, IgM, IgG компанії "Хема". Отримали унікальні дані: у 25 осіб (23 школяра та 2 викладача) з 520 (460 і 60) були одночасно виявлені IgG і IgA. Тільки у 2-х осіб виявлено Ігм", - повідомив лікар.
За його словами, оброблені дані можуть свідчити про те, що з 520 протестованих 25 осіб мали антитіла до коронавірусу, але вони не хворіли.
"Якщо екстраполювати ці дані, то можна сказати, що 5% школярів перенесли інфікування безсимптомно", - написав Волянський. В коментарях відзначили, що з 520 досліджуваних людей тільки 25 перенесли інфекцію, тобто ніхто толком і не хворів. Доктор відповів ствердно.

В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...