Принесуть "добро" додому: Лікар розповів, скільки українських школярів хворіють на COVID-19 безсимптомно

Близько 5% українських школярів перенесли коронавірус без симптомів. Це з'ясувалося після того, як були проаналізовані тести на антитіла у 520 українських школярів й вчителів. Статистикою поділився у себе на сторінці Facebook медик Андрій Волянський, передають Патріоти України.

"Антитіла проти SARS-COV-2 у школярів і викладачів. Закінчили обробку даних. Кожну сироватку перевіряли на 4-х наборах: загальний, IgA, IgM, IgG компанії "Хема". Отримали унікальні дані: у 25 осіб (23 школяра та 2 викладача) з 520 (460 і 60) були одночасно виявлені IgG і IgA. Тільки у 2-х осіб виявлено Ігм", - повідомив лікар.

За його словами, оброблені дані можуть свідчити про те, що з 520 протестованих 25 осіб мали антитіла до коронавірусу, але вони не хворіли.

"Якщо екстраполювати ці дані, то можна сказати, що 5% школярів перенесли інфікування безсимптомно", - написав Волянський. В коментарях відзначили, що з 520 досліджуваних людей тільки 25 перенесли інфекцію, тобто ніхто толком і не хворів. Доктор відповів ствердно.

Самотність продається? У Китаї вигадали незвичайну послугу для молодих жінок

вівторок, 23 червень 2026, 17:30

У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...

Готівкові поповнення більше не будуть такими, як раніше: На українців чекають нові правила

вівторок, 23 червень 2026, 16:39

В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...