Скільки українців дотримується карантину: Соціологи оприлюднили цікаві цифри

Більша частина українців дотримується карантину. Кожен десятий опитаний не зважає на карантинні обмеження, свідчать результати дослідження соціологічної групи "Рейтинг", передають Патріоти України.

Так, 18% опитаних кажуть, що виходять з дому кілька разів на день, 31% - один раз на день. 43% українців виходять лише раз на кілька днів, 7% - намагаються не виходити.

Переважно дотримуються карантину мешканці центральної України. Зокрема, жінки або літні люди. Найчастіше на вулицю виходять, щоб купити необхідні продукти. Так відповіли 73% опитаних. На роботу доводиться йти 28% респондентів. Стільки ж ходять в аптеки. Ще 3-4% з дому вибираються, щоб зустрітися з друзями та рідними.

52% українців готові залишитися вдома на понад 5 днів, якщо запровадять жорсткі умови карантину. 12% говорять, що не виходити на вулицю зможуть 4-5 днів, 20% - 2-3 дні, 10% - не більше одного дня. Останні переважно чоловіки, бідні, або заможні українці.

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча зачарувала мережу яскравим фото з доньками

субота, 11 липень 2020, 19:00

Оскільки відпочинок у популярних місцях є досить небезпечним, то Лілія Ребрик з чоловіком та дітьми проводять час на природі. Популярна українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик вкотре замилувала мережу яскравою світлиною з доньками. Знаменитість п...

Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

субота, 11 липень 2020, 17:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...