Скільки українців може вбити коронавірус до кінця року: Санлікар Ляшко назвав страшні цифри

Навіть при найкращому розвитку подій може померти до 4 тисяч осіб.

Віктор Ляшко. Фото: Українська правда.

В Україні 7 тисяч громадян можуть померти від коронавірусу COVID-19 до кінця року, якщо українці не будуть дотримуватися адаптивного карантину. Про це повідомив на брифінгу головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко, передають Патріоти України.

У МОЗ прорахували 81 сценарій перебігу пандемії коронавірусу в Україні. Згідно з прогнозами, кількість летальних випадків можна скоротити до 4 тисяч. "Якби ми не ввели в березні (карантин - ред.) при одиничних випадках реєстрації коронавірусної хвороби, то вже 25 квітня, через тиждень після Великодня, у нас би не вистачало ліжок у відділеннях інтенсивної терапії. Ми б не справлялися з потоком хворих і росла б смертність. Якщо ми ввели адаптивний карантин і будемо дотримуватися правил, у нас є 4 варіанти розвитку подій - коли сезонність відсутня і ми впроваджуємо карантинні заходи в повному обсязі і не досконало, ми можемо вийти на 7 тисяч померлих", - заявив Ляшко .

За його словами, Україна все ж йде за сценарієм помірної сезонності, тобто влітку українці будуть хворіти і далі. Тому померти можуть 4 тисячі осіб. "Але цей показник можу коливатися, якщо ми всі, спільними зусиллями зробимо все, що прописано в рекомендаціях Міністерства охорони здоров'я - бізнес виконає всі протиепідемічні норми, люди будуть носити маски, будуть дотримуватися дистанції і мити руки, у нас є шанс прийти в жовту-зелену лінію (2 500 смертей до кінця року - ред.)", - сказав санлікар.

Джерело: Апостроф

З життя "високодуховних": В окупованому Севастополі відвідувачка караоке-клубу зайнялася сексом із охоронцем на очах у публіки (відео 16+)

понеділок, 8 серпень 2022, 19:00

В одному з караоке-клубів Севастополя відвідувачка вступила в статевий акт із охоронцем закладу на очах у інших гостей бару прямо на стійці для розливу напоїв. Відповідне відео опублікував Telegram-каналу Mash, передають Патріоти України. "Мінус роботи...

Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

понеділок, 8 серпень 2022, 11:54

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч. У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подаруно...