Скільки українців може вбити коронавірус до кінця року: Санлікар Ляшко назвав страшні цифри

Навіть при найкращому розвитку подій може померти до 4 тисяч осіб.

Віктор Ляшко. Фото: Українська правда.

В Україні 7 тисяч громадян можуть померти від коронавірусу COVID-19 до кінця року, якщо українці не будуть дотримуватися адаптивного карантину. Про це повідомив на брифінгу головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко, передають Патріоти України.

У МОЗ прорахували 81 сценарій перебігу пандемії коронавірусу в Україні. Згідно з прогнозами, кількість летальних випадків можна скоротити до 4 тисяч. "Якби ми не ввели в березні (карантин - ред.) при одиничних випадках реєстрації коронавірусної хвороби, то вже 25 квітня, через тиждень після Великодня, у нас би не вистачало ліжок у відділеннях інтенсивної терапії. Ми б не справлялися з потоком хворих і росла б смертність. Якщо ми ввели адаптивний карантин і будемо дотримуватися правил, у нас є 4 варіанти розвитку подій - коли сезонність відсутня і ми впроваджуємо карантинні заходи в повному обсязі і не досконало, ми можемо вийти на 7 тисяч померлих", - заявив Ляшко .

За його словами, Україна все ж йде за сценарієм помірної сезонності, тобто влітку українці будуть хворіти і далі. Тому померти можуть 4 тисячі осіб. "Але цей показник можу коливатися, якщо ми всі, спільними зусиллями зробимо все, що прописано в рекомендаціях Міністерства охорони здоров'я - бізнес виконає всі протиепідемічні норми, люди будуть носити маски, будуть дотримуватися дистанції і мити руки, у нас є шанс прийти в жовту-зелену лінію (2 500 смертей до кінця року - ред.)", - сказав санлікар.

Джерело: Апостроф

"Підносить бійцям боєприпаси": На Херсонщині разом із поліцейськими служить кіт Патрон

субота, 23 вересень 2023, 21:33

Про пухнастого "бійця" розповів майор поліції Одеси Юрій Душак, який певний час провів на Херсонщині у складі зведеного загону. Душак 27 років присвятив службі в правоохоронних органах - був оперативником, розшукуючи злочинців та безвісти зниклих грома...

Все ще замінована росіянами: У МАГАТЕ відзвітували про поточну ситуацію на ЗАЕС

субота, 23 вересень 2023, 20:51

Запорізька атомна електростанція (ЗАЕС) завершила буріння десяти свердловин підземних вод. Це робиться з метою забезпечення охолоджувальною водою зупинених реакторів після руйнування Каховської греблі російськими окупантами. Проте станцію все ще заміно...