Скільки українців підтримують жорсткий карантин: Соціологи оприлюднили цікаві дані

Українці підтримали введення посиленого карантину через масову загрозу поширення коронавірусу COVID-19. Про це говорять результати опитування, опублікованого на сайті Українського інституту майбутнього, передають Патріоти України.

Так "максимально можливою" загрозою вірус вважають 38% респондентів, а "імовірною" загрозою – 51%. При цьому загрози хвороби не бачать тільки 2% опитаних.

Згідно з опитуванням 92% українців мають намір на Великдень залишитися вдома і не порушувати режим карантину. Решта населення відповіла, що на свято піде в гості або на прогулянку.

При цьому більше 90% респондентів схвалили посилення заходів карантину, які ввів Кабінет міністрів. Українці підтримали заборону на проведення масових заходів, на перебування в громадському місці без маски і знаходження дітей до 14 років без супроводу дорослих. Однак 19% відповіли, що не дотримуватиметься заборони на прогулянки в парках і зонах відпочинку.

Відзначається, що 89% українців, виходячи з дому надягають захисні маски. 50% користуються антисептиком і 35% рукавичками.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...