Скільки українців підтримують жорсткий карантин: Соціологи оприлюднили цікаві дані

Українці підтримали введення посиленого карантину через масову загрозу поширення коронавірусу COVID-19. Про це говорять результати опитування, опублікованого на сайті Українського інституту майбутнього, передають Патріоти України.

Так "максимально можливою" загрозою вірус вважають 38% респондентів, а "імовірною" загрозою – 51%. При цьому загрози хвороби не бачать тільки 2% опитаних.

Згідно з опитуванням 92% українців мають намір на Великдень залишитися вдома і не порушувати режим карантину. Решта населення відповіла, що на свято піде в гості або на прогулянку.

При цьому більше 90% респондентів схвалили посилення заходів карантину, які ввів Кабінет міністрів. Українці підтримали заборону на проведення масових заходів, на перебування в громадському місці без маски і знаходження дітей до 14 років без супроводу дорослих. Однак 19% відповіли, що не дотримуватиметься заборони на прогулянки в парках і зонах відпочинку.

Відзначається, що 89% українців, виходячи з дому надягають захисні маски. 50% користуються антисептиком і 35% рукавичками.

"Посмотрите, как российские оккупанты в Крыму с помощью масштабной и агрессивной милитари-пропаганды отбирают у детей украинскую идентичность", - Кримський бандерівець (фото)

середа, 3 червень 2020, 9:31

Премьер Канады Джастин Трюдо заявил: "Россия была исключена из G7 после того, как вторглась в Крым несколько лет назад. Она все еще не соблюдает международные правила и нормы, поэтому она - вне формата G7 и останется вне его и в будущем", - пише у своє...

Штрафи і дика бідність: Українець розповів про реальне життя в окупованому Донецьку

середа, 3 червень 2020, 8:44

Один з жителів окупованого Донецька опублікував в соцмережі коментар, в якому пояснив, чому йому хочеться втекти з міста, передають Патріоти України. Коментар було опубліковано під відео скандального російського дизайнера Артема Лебедєва, в якому той в...