Скільки українців захворіють на коронавірус до 3 травня: Соціолог озвучив прогноз

Генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто дав свій прогноз, скільки хворих на коронавірусну інфекцію буде в Україні до кінця тижня, що розпочався. Про це він написав в Facebook, передають Патріоти України.

Згідно з розрахунками експерта, станом на неділю, 3 травня в Україні буде 12 921 хворий COVID-19. Позначку в 10 тисяч хворих країна перетне в четвер, 30 квітня.

При цьому, прогноз Паніотто на минулий тиждень виявився точним. "На сьогодні за прогнозом мала бути 8616, а було 8617. За тиждень один зайвий хворий в порівнянні з прогнозом!", - написав він.

Весна восени? У Києві на фото потрапила природна аномалія

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:19

У Києві жителі помітили чергову природну аномалію. Надворі жовтень, а в центрі столиці на всю цвітуть каштани. Незважаючи на те, що під деревами вже лежать плоди каштана, на гілках видніються красиві квіти. Фотографії природної аномалії опублікувала на...

У Туреччині знайшли унікальні артефакти, що доводять існування торгового шляху Мугла-Родос

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:52

Турецькі дослідники морських глибин виявили на дні Егейського моря унікальні артефакти, які є доказом існування торгового шляху між Муглою (Туреччина) і Родосом (Греція). Про це повідомляє видання Hürriyet, передають Патріоти України. За словами інсайд...