
Городищенський районний суд Черкас відпустив під домашній арешт двох з п'яти обвинувачених у виконанні вбивства журналіста Василя Сергієнка. Про це повідомила журналістка Ольга Худецька, передають Патріоти України.
У залі суду рішення суддів зустріли вигуками "За скільки вас купили?!", а обвинувачених після виходу на волю проводжали вигуками "Ганьба вбивцям!". Перед засідання місцеві активісти та журналісти провели на вході біля Городищенського суду акцію протесту з вимогою покарати як виконавців, так і замовника вбивства Сергієнка.
Ще один підсудний - Володимир Воронков - обвинувачується безпосередньо у вбивстві журналіста. Роман Недибалюк та Віктор Горбенко, за даними слідства, входили до групи викрадачів. Ще один викрадач Валентин Завражин у січні 2018 року вийшов на волю під заставу у 700 тис. грн за рішенням суду. На початку 2018 року у США був затриманий ймовірний керівник групи викрадачів Андрій Іносов, який перебував у розшуку, але його досі не екстрадували до України. Ще один фігурант справи Федоров - співвиконавець убивства - може бути мертвий, але підтвердження цьому немає, тож він розшукується.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...