Скільки жаб на фото? Відомий натураліст показав дивних істот, про існування яких в природі мало хто підозрює

Просто уявіть: ви гуляєте лісом, нахиляєтеся, щоб сфотографувати гриб, який сховався в опалому листі, як раптом листя починає стрибати та квакати. Так-так, це цілком реальна картина, і в доволі схожій ситуації опинився фотограф-натураліст та користувач Flickr з ніком Bernard DUPONT, зазначають Патріоти України.

Як ви вже могли здогадатися, мова піде про листових жаб, які в листі стають практично невидимими - вся справа в унікальній зовнішності від креативної матінки-природи.

Малайська листова жаба - унікальний представник свого роду. Зазвичай вони виростають до 15 см у довжину, але ніякі інші її особливості не зрівняються із зовнішністю. Щоб не втрачати даремно часу на пояснення, розгляньте фотографію натураліста і дайте відповідь на питання: скільки на ній жаб?

Як бачите, листова жаба може сильно не турбуватися, щоб обдурити комах - її помітить лише найуважніший. І все завдяки унікальній здатності до маскування під листя. Так скільки ж жаб на фото? Правильна відповідь - дві.

Листових жаб можна зустріти в тропічних лісах південного Таїланду, Сінгапуру, а також в Малайзії. Ці земноводні люблять вологу та прохолоду, тому листя для них не тільки ідеальне місце маскування, але й дім.

Фото: Flickr / Bernard DUPONT


Вода у Гранд-каналі Венеції різко змінила колір: Поліція розпочала розслідування, є підозри (відео)

неділя, 28 травень 2023, 23:07

В італійському місті Венеція вода в Гранд-каналі стала яскраво-зеленого кольору. У зв'язку з цим місцева поліція почала розслідування. Про це повідомляє The Guardian, передають Патріоти України. Зокрема, зелена пляма з'явилася недалеко від моста Ріальт...

"Моторошна капсула часу": Сім'я відчинила кімнату, яка була замкнена 20 років

неділя, 28 травень 2023, 22:43

У Мексиці жінка на ім'я Даянна Флорес відчинила таємну кімнату в будинку своєї прабабусі і була здивована тим, що побачила. Про це пише The Mirror, передають Патріоти України. За словами мексиканки, її бабуся розповіла їй, що таємнича кімната не відчин...