Skoda відродила спорткар 65-річної давності

Компанія Skoda представила комп'ютерні зображення концепту під назвою Vision GT. Це сучасна інтерпретація спортивного автомобіля 1100 OHC 1957 року. Їх свого часу збудували лише п'ять: три спайдери та два купе. Джерелом натхнення послужила відкрита модифікація. Водночас новинка нагадує боліди Formula E.

Skoda Vision GT задуманий як одномісний електромобіль, призначений винятково для перегонів. З пращуром його ріднять стрімкий силует, низьке вітрове скло, характерні колісні арки і, не в останню чергу, яскраво-червоний колір кузова. Виробник згадує деякі активні аеродинамічні елементи, але за фактом машина існує лише у віртуальному світі. Відповідно, для неї навіть не вигадували технічні характеристики.

Немає і повноцінних зображень інтер'єру, однак у Skoda кажуть, що Vision GT отримав усічене зверху і знизу карбонове рульове колесо, крісло на динамічних підвісах, що компенсують перевантаження, і вбудований у вітрозахисний козирок екран. Ще одна незвичайна фішка - шолом пілота з проекцією інформації прямо на візор.

Скетчі Skoda Vision GT демонструватимуться у Музеї дизайну у Брюсселі до 8 січня наступного року. Вони є частиною експозиції Icons Get a Makeover, яка також включає сучасні інтерпретації Skoda Felicia та Popular Monte Carlo.

Тепер буквально живуть на смітнику: Росіяни влаштували на кордоні з Грузією стихійне звалище

середа, 28 вересень 2022, 12:29

Черги російських чоловіків, які бажають покинути Росію у зв'язку з оголошенням часткової мобілізації, на ділянці російсько-грузинського кордону КПП "Верхній Ларс" зростають. Фото і відео ранкової обстановки на КПП були опубліковані в соцмережах самими ...

Називав рідне місто "русским городом": Харківʼянина відправили за ґрати через любов до РФ

середа, 28 вересень 2022, 12:14

Суд визнав 39-річного харківʼянина винним у поширенні публічних закликів до зміни меж території та державного кордону України. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України. Прокурори у суді довели, що чоловік поширюв...