Skoda відродила спорткар 65-річної давності

Компанія Skoda представила комп'ютерні зображення концепту під назвою Vision GT. Це сучасна інтерпретація спортивного автомобіля 1100 OHC 1957 року. Їх свого часу збудували лише п'ять: три спайдери та два купе. Джерелом натхнення послужила відкрита модифікація. Водночас новинка нагадує боліди Formula E.

Skoda Vision GT задуманий як одномісний електромобіль, призначений винятково для перегонів. З пращуром його ріднять стрімкий силует, низьке вітрове скло, характерні колісні арки і, не в останню чергу, яскраво-червоний колір кузова. Виробник згадує деякі активні аеродинамічні елементи, але за фактом машина існує лише у віртуальному світі. Відповідно, для неї навіть не вигадували технічні характеристики.

Немає і повноцінних зображень інтер'єру, однак у Skoda кажуть, що Vision GT отримав усічене зверху і знизу карбонове рульове колесо, крісло на динамічних підвісах, що компенсують перевантаження, і вбудований у вітрозахисний козирок екран. Ще одна незвичайна фішка - шолом пілота з проекцією інформації прямо на візор.

Скетчі Skoda Vision GT демонструватимуться у Музеї дизайну у Брюсселі до 8 січня наступного року. Вони є частиною експозиції Icons Get a Makeover, яка також включає сучасні інтерпретації Skoda Felicia та Popular Monte Carlo.

Момент падіння уламка російської ракети в Києві зняли на відео - ледь не влучив у маршрутку

понеділок, 29 травень 2023, 15:30

Падіння уламків збитої російської ракети у Києві було зафіксоване на камеру стеження, відео з якої вдалося отримати кореспондентам ТСН. Про це йдеться у включенні ТСН, передають Патріоти України. Так, кореспондентка Наталка Нагорна повідомила, що отрим...

За 3 секунди ухвалив найбільше рішень у житті: Український пілот розповів про падіння літака, під час якого вижив

понеділок, 29 травень 2023, 14:50

На жаль, під час виконання бойових завдань, захищаючи небо над Україною, наші Повітряні сили втрачають літаки. В одному з таких був пілот Дмитро "Ектор" Шкаревський. Він розповів, що сталося, передають Патріоти України. У лютому під час бойового вильот...