Скоро мала народити: Під Дніпром скинули в колодязь вагітну жінку

Труп 31-річної господарки будинку, що знаходилася на останньому терміні вагітності, виявили випадково.
Тіло вбитої вагітної жінки скинули у колодязь. Фото: соцмережі.

Нацполіція Дніпропетровської області повідомила про жахливий інцидент, який стався в Новомосковському районі. Там невідомі злочинці вбили і скинули на дно колодязя вагітну жінку - господиню будинку, передають Патріоти України.

Труп 31-річної господарки будинку, що знаходилася на останньому терміні вагітності, виявили випадково і відразу повідомили в поліцію. Інформація про жахливу подію надійшла до відділення поліції 29 квітня в 13.00. Після цього оперативна група виїхала на місце події.
Зазначається, що на момент смерті жінка перебувала на останньому терміні вагітності. Слідчим відділенням Новомосковського відділу поліції розпочато досудове розслідування. На даний момент поліція вживає всіх необхідних заходів, спрямованих на встановлення обставин злочину та затримання зловмисника.
Відповідно до ст. 115 Кримінального кодексу України, вбивство жінки, про вагітність якої наперед знав винний, карається позбавленням волі на строк від 10 до 15-ти років або довічним позбавленням волі.

Проникають із кишківника! Вчені шокували, що за втратою зору стоять бактерії

неділя, 3 березень 2024, 11:38

Група дослідників з Китаю та Великої Британії зробила важливе відкриття, яке може змінити розуміння та лікування деяких очних захворювань. Вони виявили, що у мишей з мутацією певного гена, відомого як Crumbs homolog 1 (CRB1), бактерії з кишківника потр...

Не пропустіть! Вчені виявили ранню ознаку хвороби Альцгеймера

неділя, 3 березень 2024, 10:39

Вчені Університетського коледжу Лондона розкрили, що у людей, схильних до ризику хвороби Альцгеймера, задовго до появи перших симптомів порушується просторова навігація. Результати дослідження опубліковано у журналі Alzheimer's & Dementia, передають Па...