
Воїнів ЗСУ змусили вичерпувати воду з калюж саморобними віниками напередодні візиту президента України Володимира Зеленського на Волинь. Про це "24 каналу" розповіли джерела 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації, яка зараз дислокується у Луцьку, передають Патріоти України.
Зазначається, що у рамках робочого візиту на Волинь 9 липня Зеленський має відвідати зазначений військовий підрозділ.

Саме тому захисникам і наказали вичерпувати воду із ям на території частини, які утворилися через відсутність ремонту дороги. "Знаряддями" військових були пляшки та саморобні віники із листя.
За свідченнями джерел, відповідний наказ дало командування частини під виглядом ремонту доріг, який не проводився до того приблизно протягом 20 років. Спершу воїни осушили ями, після чого їх залили смолою і засипали гравієм. Такий "ремонт" проводили на виїзді з льотного поля на КПП.


Нагадаємо, наприкінці січня охорона Зеленського затримала воїнів ЗСУ, які хотіли поставити лампадки біля пам'ятника Героям Крут. У підсумку після нетривалої словесної суперечки захисників все ж пропустили до меморіалу. Однак трапилося це тільки після того, як перша особа держави поїхала звідти.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...