Скоро з'являться піраньї: Мережу підірвало фото екзотичної риби, спійманої в Дніпрі

У Дніпрі з водойми виловили екзотичну рибу, вид якої можна зустріти в Америці. Про це повідомляє Держрибагентство України на Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

17 червня в Кременчуцькому водосховищі в районі міста Світловодськ спіймали сома кольчужного. Вага риби склала 600 грамів.

Лорікарії або кольчужні соми (Loricariidae) - сімейство прісноводних риб загону сомоподібні. Їх можна зустріти в басейнах річок Південної Америки. Їх тіло вкрите зрощеними кістковими пластинками, які нагадують кольчугу лицарів і захищають цих рибок від природних ворогів. У мережі опублікували фото української знахідки. Риба має коричневий колір з чорними плямами.

Під Одесою оператор АЗС... побив себе металевим прутом, щоб інсценувати пограбування

п’ятниця, 7 травень 2021, 18:13

Літній житель передмістя Одеси звернувся в поліцію та заявив, що за місцем його роботи на автозаправній станції зазнав нападу невідомих, які по-звірячому побили його і забрали з каси всі гроші, передають Патріоти України. Як повідомили у поліції, 68-рі...

З архіву ПУ. Від ГАЗ-21 "Волга" до ВАЗ-2107: У лісах Фінляндії знайшли кладовище радянських автомобілів (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 18:00

Звалища з радянськими автомобілями зі зрозумілих причин в основному можна виявити в пострадянських країнах. Проте, бувають і винятки. У травні 2020 року кладовище машин виробництва СРСР знайшли на півночі Європи, а саме, у Фінляндії. Приблизно з десято...