
На Міжнародній космічній станції (МКС) в російському модулі "Зірка" продовжується витік повітря через тріщину, яку заклеїли термостійким скотчем, повідомляють Патріоти України із посиланням на росЗМІ.
На ніч екіпаж закрив люк в проміжну камеру модуля "Зірка", з якої витікає повітря. Зроблено це було для контролю тиску. У вже вранці космонавт Сергій Рижиков доповів, що за 13 годин тиск впав з 732 до 685 міліметрів ртутного стовпа. Це означає, що швидкість витоку досягає близько 4 міліметрів на годину.
Невеликий витік повітря на МКС стався у вересні 2019 року. У серпні-вересні 2020 року екіпаж двічі закривав люки в модулях станції, щоб перевірити їх герметичність. З'ясувалося, що місце витоку знаходиться в проміжній камері російського модуля «Зірка». Зараз екіпаж проводить роботи по локалізації місця та усунення витоку.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...