Скрепна карма? Актори тікають зі "Сватів" і кажуть про прокляття серіалу

Серіал "Свати" не отримає продовження, так як з проекту масово йдуть актори. І пов'язано це не з тим, що зйомки популярного телепроекту проводилися в Україні, куди багатьом артистам з "Сватів" заборонено в'їзд через їхню прокремлівську позицію, передають Патріоти України.

Так, нещодавно у російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що одна з центральних фігур. "Сватів" - актриса Людмила Артем'єва, яка зіграла роль Ольги Миколаївни Ковальової - покинула місце зйомок. Більш того, вона поїхала з РФ до Німеччини. Як заявила сама актриса, вона покинула батьківщину "на невизначений строк". При цьому вона не уточнила, чи збирається взагалі повертатися до Росії.

Раніше проект покинув один з найбільш харизматичних акторів серіалу Микола Добринін, який у "Сватах" зіграв звичайного простака, підкаблучника і алкоголіка Мітяя. Пішла з проекту й українська зірка Анна Кошмал.

Також відомо, що ще одна зірка "Сватів", актриса Тетяна Кравченко (вона ж Валентина Петрівна Будько в серіалі) міцно "підсіла на склянку". Її вже кілька разів бачили в п'яному вигляді. Російські видання пишуть, що 65-річна народна артистка РФ "перестала стежити за собою" через нібито нерозділене кохання до її кіношного чоловіка, скандального Федора Добронравова.

У росЗМІ вже починають говорити про прокляття серіалу "Свати". Адже майже всіх акторів серіалу спіткала складна доля. Наприклад, Людмила Артем'єва розлучилася з чоловіком після 15 років шлюбу і втратила довгоочікувану дитину - ходили чутки, що вагітність 49-річної актриси проходила з ускладненнями, провиною чому став напружений знімальний графік. Крім того, за час зйомок серіалу, якщо вірити засобам масової інформації, померли п'ятеро акторів.

Хіти тижня. Путіна "Кондратий хватит": Прес-секретаря Ху*ла коронавірус зістарив років на 20

неділя, 7 червень 2020, 12:00

Сам Пєсков заявив, що після виходу на роботу в Кремль він відразу прибере бороду: «Никакой это не имидж. Просто не брился. Как только выйду на работу в офис, то она сразу исчезнет. Это, скорее, наверное, предрассудок. Когда заболел, как раз решил, что ...

"Такий намір був у батьків Саші і, відповідно, у нього": Футбольний агент з РФ розповів, як провідний гравець збірної України міг стати росіянином

неділя, 7 червень 2020, 11:58

12 лютого 2015 Зінченко уклав угоду з російською «Уфою», і грав в чемпіонаті РФ до літа 2016 року. Футбольний агент Олег Єрьомін розповів, що один з лідерів збірної України цілком міг виступати за національну команду Росії і вже після початку трагічних...