Скрепна карма? Актори тікають зі "Сватів" і кажуть про прокляття серіалу

Серіал "Свати" не отримає продовження, так як з проекту масово йдуть актори. І пов'язано це не з тим, що зйомки популярного телепроекту проводилися в Україні, куди багатьом артистам з "Сватів" заборонено в'їзд через їхню прокремлівську позицію, передають Патріоти України.

Так, нещодавно у російських ЗМІ з'явилася інформація про те, що одна з центральних фігур. "Сватів" - актриса Людмила Артем'єва, яка зіграла роль Ольги Миколаївни Ковальової - покинула місце зйомок. Більш того, вона поїхала з РФ до Німеччини. Як заявила сама актриса, вона покинула батьківщину "на невизначений строк". При цьому вона не уточнила, чи збирається взагалі повертатися до Росії.

Раніше проект покинув один з найбільш харизматичних акторів серіалу Микола Добринін, який у "Сватах" зіграв звичайного простака, підкаблучника і алкоголіка Мітяя. Пішла з проекту й українська зірка Анна Кошмал.

Також відомо, що ще одна зірка "Сватів", актриса Тетяна Кравченко (вона ж Валентина Петрівна Будько в серіалі) міцно "підсіла на склянку". Її вже кілька разів бачили в п'яному вигляді. Російські видання пишуть, що 65-річна народна артистка РФ "перестала стежити за собою" через нібито нерозділене кохання до її кіношного чоловіка, скандального Федора Добронравова.

У росЗМІ вже починають говорити про прокляття серіалу "Свати". Адже майже всіх акторів серіалу спіткала складна доля. Наприклад, Людмила Артем'єва розлучилася з чоловіком після 15 років шлюбу і втратила довгоочікувану дитину - ходили чутки, що вагітність 49-річної актриси проходила з ускладненнями, провиною чому став напружений знімальний графік. Крім того, за час зйомок серіалу, якщо вірити засобам масової інформації, померли п'ятеро акторів.

Закликала до дружби із РФ: Працівниця прес-служби парламенту виявилася ботом

субота, 7 грудень 2019, 18:10

Фейкова сторінка «працівниці прес-служби парламенту» досі не заблокована, а сама Даша Гончарова продовжує поширювати антиукраїнські пости. ​. Нікому невідома Даша Гончарова, яка вказала на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook, що працює в пр...

Хіти тижня. Думав, що сусіди зрадіють, але натомість почув невдоволення: Ветеран АТО витратив понад 100 тис. гривень премії на ремонт під'їзду в будинку (відео)

субота, 7 грудень 2019, 17:30

Микола Маланіч отримав премію від мерії і витратив її на ремонт під'їзду львівської багатоповерхівки, де він живе разом зі своєю сім'єю. Чоловік самостійно профінансував ремонт. Завдяки йому в під'їзді встановили нову плитку, пандус, поручні, а також к...