Скрепна медицина: У Росії родина потрапила в лікарню через таблетки з паразитами

Батьки з дитиною вживали препарат, у якому були живі личинки червів-паразитів.

Трихінельоз - це серйозна хвороба. Фото: Вікіпедія.

Жителі Хабаровська були доставлені до інфекційної лікарні у важкому стані. Сім'я за рекомендаціями купили в інтернеті "потужний імуностимулятор". Батьки з дитиною вживали препарат, у якому були живі личинки червів-паразитів трихінел, повідомляють Патріоти України.

Постраждалих до лікарні доставила служба швидкої допомоги, де їм поставили діагноз трихінельоз. Нині правоохоронні органи Хабаровського краю розбираються з виробником псевдовакцини – ветеринаром за фахом.

Трихінели – внутрішні паразити, які спочатку поселяються у кишечнику, потім поширюються на інші органи. Симптоми хвороби включають лихоманку, біль у м'язах, набряк обличчя, висип. У випадку гострої форми гельмінтозу уражається центральна нервова система й суглоби.

Хіти тижня. Дитинство без майбутнього: Російський політик показав всю суть РФ в одному фото

п’ятниця, 5 червень 2020, 4:00

Хлопчик років п'яти стоїть з переляканим обличчям, розвівши руки в сторони, а його обшукує поліцейський. У мережі з'явилося красномовне фото, яке передає суть сучасної Росії. Знімок в Twitter опублікував російський політик, депутат Держдуми III-VI скли...

Хіти тижня. Бацька на щось натякає? У Білорусі надрукували дивну карту без Криму і частини Росії (фото)

п’ятниця, 5 червень 2020, 2:00

У путівнику Discover your Belarus ("Відкрий свою Білорусь"), виданому Національним агентством з туризму цієї країни, виявили карту, на якій не зображено окупований Росією Крим, а також допущені ще деякі географічно-політичні казуси. Фото дивної карти о...