Скрепна наука: На Росії вчителька влаштувала школярам "інквізицію" (відео)

Вчителька однієї зі шкіл Москви (Росія) накричала в коридорі на дітей, які галасували під час Різдвяного посту.

Школярі зняли на відео, як педагогиня випитує в дітей, хто хрещений і ходить до церкви. Ролик опубліковано у Telegram-каналі "Московские новости", передають Патріоти України.

"Йдуть основи православної культури, йде піст, а вони так поводяться! Підніміть руки, хто хрещений з вас? Нехрист! Хто у храм ходить? А чому так поводитеся у школі?" – кричала вчителька на школярів.

Один із хлопчиків спробував заперечити їй, на що педагогиня наказала йому закрити рота. Також вона пригрозила, що якщо школяр продовжуватиме так говорити, то рот йому закриє одинадцятикласник.

Рудий кіт - справжній охоронець: Злодій спробував пограбувати будинок, але його чекала невдача (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 20:18

Виявилося, щоб захистити апартаменти не завжди знадобляться послуги сторожового пса.​. На ролику, зафіксованому камерою відеоспостереження, видно, як антигерой крадеться на зігнутих ногах до вхідних дверей. Але Марк не залишився непоміченим - через скл...

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...