Скрепна наука: В анексованому Криму банда 12-річних кадетів залякала все училище

Ні близькі хуліганів, ні керівництво школи та відділу освіти Ялти на заяви потерпілих не реагують і не вживають ніяких заходів

У Ялті окупованого Криму кадети місцевого училища залякують однокласників. Вони ходять із ножем і душать їх, а після навчання йдуть трощити автомобілі. Від рук школярів постраждав увесь клас — чотири дівчинки і 21 хлопчик. Конфлікт в освітньому закладі переріс у звернення до президента Росії, яка анексувала півострів, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Хлопці, як запевняють батьки, носять із собою ножі, молотки, б'ють дітей і зовсім не знають, що таке виховання. Водночас їхня рідня лише сміється на зборах і запевняє, що безсила в цій ситуації, адже дала дитині "повну свободу", — йдеться в інформації.

Зазначається, що мова про шостий кадетський клас школи №11 у Ялті, де двоє учнів залякали однокласників. "Ще з 1 вересня у кадетів 11-ї школи проблеми з цими хлопцями. До установи в День знань прийшли п'ятеро новеньких: троє — спокійні, а двоє — хулігани. Ходять із ножем, молотком, трощать тут усе. Після навчання підходять до занедбаного авто, починають бити його. Діти жахливі", — таку характеристику дала мати одного з потерпілих Наталія.

За словами жінки, якось ці хулігани притиснули її сина у роздягальні. Один почав душити дитину, а інший перешкоджав однокласникам підійти і розборонити хлопчиків. Після того, що трапилося, її син потрапив до лікарні — з діагнозом струс головного мозку і зміщення другого хребця на шиї. Тепер він ходить із бандажем на шиї і "не має можливості нормально навчатися".

Також вона додала, що батьки постраждалих дітей намагалися поспілкуватися з рідними хуліганів, але все марно. "Вони не можуть вплинути, тому що таке виховання. Мама одного з хуліганів каже, що дає дитині повну свободу, він сам своє життя регулює і відповідає за нього", — сказала Наталія.

Оскільки ні близькі хуліганів, ні керівництво школи та відділу освіти Ялти на заяви потерпілих не реагують і не вживають ніяких заходів, сім'ї вирішили написати офіційне звернення до президента РФ з проханням допомогти.

Українці можуть назавжди втратити землю: Ось хто ризикує залишитися без ділянки

субота, 27 червень 2026, 13:12

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...

Пенсіонери можуть отримувати більше грошей: Осьхто має право на додаткові виплати

субота, 27 червень 2026, 12:58

У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...