У Ялті окупованого Криму кадети місцевого училища залякують однокласників. Вони ходять із ножем і душать їх, а після навчання йдуть трощити автомобілі. Від рук школярів постраждав увесь клас — чотири дівчинки і 21 хлопчик. Конфлікт в освітньому закладі переріс у звернення до президента Росії, яка анексувала півострів, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.
"Хлопці, як запевняють батьки, носять із собою ножі, молотки, б'ють дітей і зовсім не знають, що таке виховання. Водночас їхня рідня лише сміється на зборах і запевняє, що безсила в цій ситуації, адже дала дитині "повну свободу", — йдеться в інформації.
Зазначається, що мова про шостий кадетський клас школи №11 у Ялті, де двоє учнів залякали однокласників. "Ще з 1 вересня у кадетів 11-ї школи проблеми з цими хлопцями. До установи в День знань прийшли п'ятеро новеньких: троє — спокійні, а двоє — хулігани. Ходять із ножем, молотком, трощать тут усе. Після навчання підходять до занедбаного авто, починають бити його. Діти жахливі", — таку характеристику дала мати одного з потерпілих Наталія.
За словами жінки, якось ці хулігани притиснули її сина у роздягальні. Один почав душити дитину, а інший перешкоджав однокласникам підійти і розборонити хлопчиків. Після того, що трапилося, її син потрапив до лікарні — з діагнозом струс головного мозку і зміщення другого хребця на шиї. Тепер він ходить із бандажем на шиї і "не має можливості нормально навчатися".
Також вона додала, що батьки постраждалих дітей намагалися поспілкуватися з рідними хуліганів, але все марно. "Вони не можуть вплинути, тому що таке виховання. Мама одного з хуліганів каже, що дає дитині повну свободу, він сам своє життя регулює і відповідає за нього", — сказала Наталія.
Оскільки ні близькі хуліганів, ні керівництво школи та відділу освіти Ялти на заяви потерпілих не реагують і не вживають ніяких заходів, сім'ї вирішили написати офіційне звернення до президента РФ з проханням допомогти.
Розгляд заяви на відстрочку від мобілізації в територіальному центрі комплектування (ТЦК) має певні терміни, регламентовані законодавством. За загальним правилом, комісія повинна розглянути заяву протягом семи календарних днів з моменту її надходження....
Проводи – важливі поминальні дні після Великодня, відомі також як Гробки, Радониця чи Провідна неділя, припадають на 28 квітня. Загалом поминальний період триватиме з 28 квітня по 4 травня. Ці дні є особливими для вшанування пам’яті померлих родичів, п...