Скрепне лицемірство: Російський мільярдер приїхав допомогти бідним на шикарному Bentley (фото)

Ігор Заводовський є співвласником і керівником однієї з найбільших компаній на ринку нерухомості в Єкатеринбурзі.

Ігор Завадовський. Фото: РБК.

У Єкатеринбурзі відкрили благодійну їдальню для бідних. Ініціаторами її відкриття стали засновники благодійного фонду "Товариство Малишева-73" Ігор Заводовський і Костянтин Погребинський. Причому мільярдер Заводовський на урочисте відкриття їдальні приїхав на золотому Bentley. Про це повідомляє портал 66.ru, передають Патріоти України.

В їдальні будуть годувати гарячими обідами, що складаються з супу, м'ясної або рибної страви з гарніром, булочки або хліба, а також чаю. Собівартість порції складе 100 рублів. Отримати їжу можна по талонах з 9 ранку до 17 години вечора.

Засновники благодійного фонду придбали приміщення їдальні за 35 мільйонів рублів, ще близько 50-70 мільйонів вони будуть витрачати закупівлю продуктів щороку.

Ігор Заводовський, який приїхав відкривати благодійний заклад для нужденних на золотому Bentley, є співвласником і керівником однієї з найбільших компаній на ринку нерухомості в Єкатеринбурзі. Також він є власником кількох торгових центрів в місті і більше 20 організацій.

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...