Скрепні розваги: На Росії влаштували "могильні" змагання

Вимірником виступала справжня труна.​

У Росії влаштували незвичайну розвагу, там вперше пройшли змагання зі швидкісного копання могил, передають Патріоти України з посиланням на Mash.

"Ми вже писали про плани провести цей конкурс. Тепер все відбулося - помахи лопат, мокрі долоньки гробокопачів і журі з секундомірами. Рити землю повинні були ще в серпні, але пандемія внесла свої корективи. Батл із кладовища спершу перенесли з Владивостока до Омська, а потім зовсім на наступний рік. Але копачі вирішили не чекати і реалізували задумане самі. Покликали в Томськ колег з п'яти міст, порили на славу. Кращий результат - 52 хвилини (у Томська), найгірший - близько 70", - йдеться в повідомленні.

У конкурсі повинні брати участь команди по дві людини. Журі оцінює їх роботу за кількома критеріями, в тому числі за розмірами ями і акуратністю виконання. Вимірником була справжня труна.


"Бойові фенікси" із червоно-чорними крилами: Особливі птахи завітали до заповідника на Одещині (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 23:50

До національного природного парку "Тузлівські лимани" в Одеській області прилетіли фламінго. Про це повідомив доктор біологічних наук, співробітник парку Іван Русєв у Facebook, передають Патріоти України. За його словами, до парку прилетіли птахи, яких...

"Росіяни не розпочинали війну": Глава комісії WADA Макларен закликав повернути РФ у світовий спорт

неділя, 14 серпень 2022, 23:29

Голова незалежної комісії Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) з розслідування справи про допінг на Олімпіаді-2014 Річард Макларен назвав несправедливим усунення російських спортсменів від міжнародних стартів. В ефірі спортивному шоу в Німеччині М...