Скрепні розваги: У Росії під час турніру дзюдо трапилася масова бійка (відео)

У Росії під час змагань з дзюдо трапилася масова бійка, в якій одночасно брали участь кілька десятків присутніх, повідомляють Патріоти України з посиланням на спортивне видання “Чемпіонат”.

Відзначається, що бійка сталася в Кавказькому місті Каспійськ, який знаходиться в Дагестані, на першості Північно-Кавказького округу в місцевому Палаці спорту.

Як розповів глава дисциплінарної комісії Федерації дзюдо Дагестану, побоїще сталося після того, коли закінчилося змагання між осетинськими і дагестанськими спортсменами, на яких переміг дагестанець. На перемогу свого співвітчизника емоційно відреагував один з уболівальників, що в свою чергу відразу ж не сподобалося осетинському вболівальнику, що сидить поруч.

У підсумку між фанами почалася словесна перепалка, які потім переросла в повноцінну бійку. До побоїща відразу ж приєдналися кілька десятків інших уболівальників.

Зараз в Росії ведуть розгляд з приводу масової бійки. Передбачається, що всі спортсмени, які брали в цьому участь, отримають дискваліфікації.

Солодка помста Порошенку: Цукерки "Гордон в шоколаді" продаються вшестеро дорожче, ніж "Рошен"

вівторок, 13 квітень 2021, 0:27

Цукерки "Гордон в шоколаді", які випустив український журналіст та ненависник Порошенка Дмитро Гордон, коштують 200 гривень за 170 грам. Це значно дорожче, ніж "пташине молоко" інших марок. Незважаючи на це, цукерки наразі користуються попитом, зазнача...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.