Скрепні традиції: ​У Міністерстві охорони здоров'я РФ вважають, що росіянам досить бути тверезими лише два дні на тиждень

За даними того ж Міністерства охорони здоров'я РФ, 70% смертності чоловіків працездатного віку на Росії пов'язано з алкоголем.

Порція алкоголю, вживання якої тягне незначний ризик для здоров'я, становить в день близько 0,2 літра вина для жінок і близько 0,9 літра пива для чоловіків. Як повідомляє РІА Новини, такі рекомендації дають експерти МОЗ РФ, зазначають Патріоти України. У перерахунку на чистий спирт норма становить 30 грам для чоловіків і 20 грам для жінок.

Вживати алкоголь, як вважають в російському відомстві, можна п'ять днів на тиждень. Щоб спиртне не завдавала шкоди здоров'ю росіян, досить двох тверезих днів, вказують експерти російського МОЗ.
«Необхідно розуміти, що вживання алкоголю навіть цих, здавалося б, невисоких порцій може привести до проблем, якщо випивка відбулася не в той час або не в тому місці», - йдеться в рекомендаціях Міністерства охорони здоров'я РФ.


Хіти тижня. Прибульці викрали? В Англії виявили розкішний маєток, з якого дивним чином зникли власники (фото)

неділя, 7 червень 2020, 3:00

Речі та меблі в будинку виглядають так, нібито люди кудись вийшли на хвилинку, але потім чомусь не повернулися.

"Була синя, але дихала!": В Києві дитина ледь не загинула під горою піску (відео)

неділя, 7 червень 2020, 0:30

Усе сталося на Оболонській набережній, на центральному пляжі, напроти церкви. У Києві дитина дивом не загинула страшною смертю, малюк провів 2 хвилини під горою піску на Оболонській набережній. Про це повідомляє телеведуча Дарина Вершиленко в Facebook,...