Скрепно - це "боярка", або Чим живе недоімперія: Росспоживнагляд попередив підданих Путіна про небезпеку вживання настоянки на тушці мертвого крота

Вживання кротовухи є смертельною небезпекою, оскільки кроти часто заражаються глистами і можуть бути переносниками інфекцій, повідомив Росспоживнагляд у Telegram.

Раніше в соцмережах поширювався відеоролик із чоловіком, який дегустує настоянку на кроті.

«Спиртове середовище не знищує збудників зооантропонозних та глистяних захворювань. Вживання продукції, схожої до кротовухи, може бути смертельно небезпечне або призвести до інвалідизації», – зазначили у наглядовому відомстві.

Кроти часто заражаються глистами при поїданні комах. У деяких місцевостях 70-80 відсотків поголів'я цих тварин можуть бути уражені круглими глистами, що мешкають у їх шлунках, уточнили в Росспоживнагляді.

У м'язах кротів зустрічаються круглі черв'яки – трихінели, видимі лише під мікроскопом, у кишечниках – плоскі черв'яки – трематоди, іноді у кротів виявляються і стрічкові черв'яки.

Крім того, серед кротів поширені зовнішні паразити – блохи та кліщі. На одному звірі зустрічаються 15 і більше бліх і до 20-25 кліщів. Кроти можуть бути переносниками туляремії, яка передається людині, наголосили у відомстві.

У Вінниці молодик застрелив дружину, поранив її подругу, а потім вчинив самогубство (фото, відео)

четвер, 13 червень 2024, 20:40

У квартирі в спальному районі Вінниці молодий чоловік стріляв у двох дівчат через конфлікт на ґрунті особистих відносин, після чого втік. Згодом його було знайдено мертвим. Про це повідомляє поліція Вінницької області, передають Патріоти України. . По...

"Олена Кравець просто хотіла піар на військових": Соцмережі обурила реклама білизни із відомою акторкою

четвер, 13 червень 2024, 20:16

Український бренд brabrabra, який спеціалізується на виготовленні жіночої спідньої білизни, веде рекламну кампанію, яку різко розкритикували користувачі інтернету. Так, спершу на сайті та у соцмережах компанії, а потім і у столичному метро з'явилися фо...