
У Росії футбольний матч чемпіонату Примор'я між "Енергією-Димир" і Крайовою спортивною школою Олімпійського резерву (КСШОР) завершився вкрай незвичайним результатом. Обом командам було присуджено технічну поразку через бійку між уболівальниками, інформують Патріоти України.
Як повідомляє видання "РІА Новини" з посиланням на регіональну Федерацію футболу, організатори поєдинку, який відбувся ще 26 травня, не погодили його проведення з місцевим управлінням Міністерства внутрішніх справ і адміністрацією Артемівського міського округу. Фанати двох клубів влаштували бійку, за підсумками якої були затримані кілька жителів Владивостока у віці від 16 до 23 років. Троє чоловіків звернулися в лікарню з пошкодженнями різного ступеня тяжкості.
Команді КСШОР було зараховано технічну поразку за втручання у матч осіб, які не є гравцями або її офіційними представниками. Обтяжуючою обставиною стало те, що їхні дії призвели до дострокового завершення поєдинку та масових заворушень.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...