Скрепи-дивотворці: Перед приїздом патріарха Кирила в центрі міста під колесами трамваїв зникли колії

У російському Ростові-на-Дону так ретельно готували центр міста до історичного візиту голови РПЦ, що заасфальтували вулицю разом із трамвайною колією, що незабаром призвело до аварії. Про дивні справи повідомив журналіст повідомляє Ілля Варламов, зазначають Патріоти України.

26-27 жовтня у Ростов-на-Дону приїде патріарх Кирило, щоб освятити кафедральний собор Різдва Пресвятої Богородиці, який якраз закінчують реставрувати. У зв’язку з цим у місті почалися приготування до візиту і вулицю Станіславського, яка веде до собору, заасфальтували прямо з трамвайною колією.

“Все б нічого, адже у нас всі міста екстрено асфальтують до приїзду Путіна, Медведєва та інших високих гостей – але підрядник теж запанікував… І робочі заасфальтували вулицю Станіславського разом із трамвайною колією, яка на ній була”, – зазначається у матеріалі новини.

Коли підрядники зрозуміли свою помилку, вони вирішили “прокласти колію в асфальті новим трамваєм”. Після того, як трамвай зійшов з рейок, тягнути його допомагав “КамАЗ”.

“Увага, питання! А хто буде оплачувати цю вечірку з патріархом, дорогами і трамваями, жителі Ростова зі своїх кишень?” – із сарказмом уточнює “Варламов”.

Додається, що під час екстреної підготовки до візиту патріарха працівники пошкодили не тільки дорогу, але і новий трамвай. Також підкреслюється, що через приїзд глави РПЦ ,в Ростові тимчасово змінять відразу 30 маршрутів громадського транспорту.

"Тільки ще голограми не транслює": Українка купила курятину, яка почала світитися в темряві (фото)

субота, 31 жовтень 2020, 5:44

Українка купила курку, яка вночі почала світитися в темряві. Така дивна пригода сталася в Івано-Франківську. Дівчина поскаржилася на супермаркет, і попросила торговельну мережу пояснитися. Про це Олена Заславська розповіла у Facebook "Комуналка ІФ", пе...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...