
Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій США (FEMA) викинуло як "шкідливі відходи" зламані російські апарати штучної вентиляції легень. Їх Росія передала американцям цьогоріч у травні, передають Патріоти України.
Зокрема, на початку пандемії коронавірусу американський лідер Дональд Трамп у розмові із главою РФ Володимиром Путіним попросив про допомогу. Саме тоді Кремль відправив до Вашингтона 45 апаратів ШВЛ, а також інше медустаткування із підписом "Від Росії з любов’ю".
Зазначається, що з квітня FEMA розподілила російські апарати серед лікарень Нью-Йорка та Нью-Джерсі. Однак застосовувати їх для лікування пацієнтів медики не змогли через технічні проблеми, які почалися одразу ж, як тільки техніку передали із РФ. За даними відомства, нині устаткування утилізовано.
"Передані апарати ШВЛ було утилізовано відповідно до вимог із утилізації шкідливих відходів", – повідомив представник агентства.
Водночас видання підкреслює, мовляв, невідомо, коли саме "допомогу від Росії з любов’ю" відправили на смітник, оскільки ще у травні в FEMA повідомляли про переміщення апаратів на склади через технічні проблеми.
Відомо, що використання російського устаткування вимагало спеціальних адаптерів, яких не було в медзакладах. Тоді як декілька моделей взагалі загорілися в російських лікарнях, після чого їхнє виробництво зупинили. Ба більше, виробник цієї техніки навіть перебуває у санкційному списку США.
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...