Скрепи голодні: У Москві влаштували масову бійку за безкоштовну їжу (відео)

У Москві в одному із ресторанів мережі KFC влаштували акцію із безкоштовними бургерами, проте відвідувачі не тільки не оцінили щедрість, але ще й побилися за частування, повідомляють Патріоти України.

Відповідне відео очевидці виклали в мережі. На кадрах видно, що в закладі утворилася справжня тиснява. Люди кричали і штовхалися, прориваючися до безкоштовної їжі. Відео викликало негативну реакцію у користувачів.

"Як собакам кидають, вони і раді. Соромно ж!", "Позорище!" "Ось навіщо влаштовують такі акції? Уже з досвіду минулих років зрозуміло, що це жахлива провокація на конфлікт між людьми", – пишуть вони в коментарях.

Хіти тижня. "Этой скрепной реки больше нет". Волга превратилась в грязную ядовитую лужу", - блогер (фото)

понеділок, 22 липень 2019, 1:00

Росію перетворюють на великий смітник з отруйними річками та озерами ... Про це у своєму блозі пише Stepan Timofeevich Razin, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Ну и еще об экологии. Волга превратилась в грязную, мелководную, ядовиту...

Після п'яти днів запою моряк з валізою стрибнув за борт

понеділок, 22 липень 2019, 0:05

Українець, який був коком на судні під молдовським прапором, спробував з речами, щоб вплав дістатися до берега. Член екіпажу суховантажного судна під прапором Молдови під час рейсу раптово вистрибнув за борт разом зі своїми речами і спробував вплав діс...