Скрепи летять у прірву, екокатастрофа почалася: Сімферопольське водосховище повністю висохло (фото)

У мережі оприлюднили нові фотографії Сімферопольського водосховища в анексованому Росією Криму. На знімках, які оприлюднені в Twitter-сторінці "КРИМський бандерівець", видно, що води немає зовсім, передають Патріоти України.

"Крим. Фотографії Сімферопольського водосховища. Це те місце, яке багато хто з вас бачили при виїзді із Сімферополя в бік Алушти/Ялти або при в'їзді до Сімферополя з боку Алушти/Ялти. Фотографії свіжі. Так, води немає зовсім", – йдеться в підписі до знімків.

Водночас Росія поскаржилася в ООН, закликавши Організацію втрутитися в ситуацію, щоб Україна забезпечила захоплений нею півострів водою.

Користувачів мережі обурило це. Вони порівняли такі вимоги з діями злодія, який вкрав автомобіль або телефон, а потім вимагає ще й бензин або зарядний пристрій.


Резонанс тижня. Трагедія на Харківщині: У мережі показали відео останніх секунд польоту Ан-26

понеділок, 28 вересень 2020, 1:00

Ці кадри можуть допомогти зрозуміти, що ж трапилося після відмови лівого двигуна Ан-26. Відеокамера, встановлена на одній із висотних будівель у місті Чугуєві, зняла останні секунди польоту Ан-26 Збройних сил України, який трагічно обірвався. Відео опу...

Хіти тижня. Бережіться! Стало відомо, за що в Україні можуть забрати 50% пенсії

понеділок, 28 вересень 2020, 0:35

В Україні у пенсіонерів у низці випадків із пенсії можуть відраховувати 50% від загальної суми. Таку можливість передбачає закон, йдеться у повідомленні на сторінці "Пенсійного кур'єра" у Facebook, передають Патріоти України. Це може бути зроблено на п...