Скрепи на сотні мільйонів рублів: У патріарха Кирила знайшли елітну нерухомість (інфографіка)

Сім'я єпископа Російської православної церкви патріарха Кирила володіє нерухомістю на 225 млн рублів (82,3 млн гривень), передають Патріоти України.

Одну з семи квартир йому подарував бізнесмен Олександр Дмитрович. Квартира в Санкт-Петербурзі біля Маріїнського театру оцінюється приблизно в 42 млн рублів (15,4 млн гривень). Про це повідомляє Telegram-канал "Проєкт".

Крім подарованої Дімітрієвичем квартири за адресою набережна Крюкова каналу, 7/2 у сім'ї патріарха Кирила є частка в нежитловому приміщенні в тому ж будинку.

Також він має дві квартири в Петербурзі, чотири в Москві (три в центрі і одна на північному заході столиці в елітному ЖК) і будинок у Підмосков'ї.

Дві з цих квартир були записані на єпископа Російської православної церкви, але зараз у них відсутній власник.


Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...