Скрепи на сотні мільйонів рублів: У патріарха Кирила знайшли елітну нерухомість (інфографіка)

Сім'я єпископа Російської православної церкви патріарха Кирила володіє нерухомістю на 225 млн рублів (82,3 млн гривень), передають Патріоти України.

Одну з семи квартир йому подарував бізнесмен Олександр Дмитрович. Квартира в Санкт-Петербурзі біля Маріїнського театру оцінюється приблизно в 42 млн рублів (15,4 млн гривень). Про це повідомляє Telegram-канал "Проєкт".

Крім подарованої Дімітрієвичем квартири за адресою набережна Крюкова каналу, 7/2 у сім'ї патріарха Кирила є частка в нежитловому приміщенні в тому ж будинку.

Також він має дві квартири в Петербурзі, чотири в Москві (три в центрі і одна на північному заході столиці в елітному ЖК) і будинок у Підмосков'ї.

Дві з цих квартир були записані на єпископа Російської православної церкви, але зараз у них відсутній власник.


Синоптики уточнили прогноз на суботу: Україну накриває похолодання з дощем мокрим снігом

субота, 28 листопад 2020, 10:54

У суботу, 28 листопада, синоптики прогнозують в Україні невеликий дощ та мокрий сніг, температура вдень від 2° морозу до 12° тепла. «28 листопада часом невеликий дощ та мокрий сніг; у південній частині, Донецькій та Луганській областях без опадів. Темп...

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...