Скрепи православні невгамуються: Перед в'їздом в Єкатеринбург повісили покажчик "Город бесов"

Небажання місцевої влади, а також церковних князів РПЦ, дослухатись до містян, котрі вимагали не чіпати один з нечисленних зелених кутків промислового мегаполісу, породило жорстке протистояння, в котрому взяли участь й потужні прокремлівські сили

Учасники протесту проти будівництва храму в Єкатеринбурзі

На в'їзді в Єкатеринбург на трасі, яка веде з аеропорту, під покажчиком з назвою міста з'явилася табличка "Город бесов". Про це повідомляє портал E1.RU. Фотографію покажчика надіслали до редакції місцеві жителі, зазначають Патріоти України.

Незабаром табличку прибрали на вимогу міської автоінспекції. У відомстві повідомили, що за самовільну установку знаків передбачений штраф до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Хто її автор, невідомо.
"Город бесов" Єкатеринбург назвав московський телепрапагандист Володимир Соловйов, коментуючи в ефірі радіостанції "Вести FM" масові протести жителів міста проти будівництва храму Святої Катерини на місці скверу. "Наследники тех бесов устраивают и сейчас свой шабаш", - сказав Соловйов і пообіцяв "приехать в Ёбург, чтобы гонять там чертей".
Після цих слів войовничого заступника скрепності православ'я (пікантність ситуації, що єврей Соловйов за його ж твердженням сповідує таки юдаїзм.-ПУ) подала скаргу в поліцію мешканка Єкатеринбурга Євгена Чудновець. Крім того, із заявою до Генеральної прокуратури Росії звернувся екатеринбургський адвокат Андрій Бельянський, повідомляє Znak.com.
Акції протесту проти будівництва храму в сквері біля Театру драми в центрі Єкатеринбурга почалися в травні. Кілька днів в сквері тривали неузгоджені з владою мітинги, в яких брали участь тисячі городян. Близько ста осіб були затримані поліцією. Активна фаза протистояння завершилася після того, як президент Росії Володимир Путін запропонував провести в місті опитування про місце будівництва храму.
Противники будівництва собору наполягають, що РПЦ не повинна забудовувати нечисленні міські громадські простори. Прихильники впевнені, що активісти виступають проти будівництва будь-якого храму, а не вибору майданчиків. Патріарх Кирило заявляв, що акції проти будівництва були "спланованими".

Хіти тижня. "П*здуйте, мы все за Россию!": На популярному курорті в Україні розгорівся гучний скандал (фото, відео)

субота, 20 липень 2019, 19:00

У популярному курортному місті Бердянськ (Запорізька область) з родиною київського журналіста В'ячеслава Гармаша трапився вельми показовий інцидент, повідомляють Патріоти України. Так, вони разом із дружиною і сином, гуляючи бердянським узбережжям, по...

Хіти тижня. "Для тех, кто живет в еб*нях с деревянными туалетами, объясню на пальцах. Восемь "хотелок" Кремля на Донбассе, или Миссия невыполнима", - Фашик Донецький (фото)

субота, 20 липень 2019, 18:00

"Знаете, чем отличается человек разумный от ватана, дынырийца или лыныропотама? Человек разумный перед тем, как что-то требует, прекрасно понимает, что взамен он возьмет на себя какие-то обязательства, а не просто включает хотелку, мол я хочу, а все во...