Скрепи-раціоналізатори заради наживи: У РФ їжу для пацієнтів та білизну з-під трупів возили на одній машині (відео)

Більш того - простирадла із моргу прали, а потім стелили живим пацієнтам у лікарні.

В одній з лікарень Свердловської області Росії санітари прали одноразові простирадла з моргу і видавали їх пацієнтам, а їжу возили на автомобілі для транспортування трупів. Про це пише місцеве видання «Омутнинские вести+», посилаючись на слова працівників медустанови, передають Патріоти України.

У районній лікарні міста Богданович працівники сфотографували порушення санітарних норм. Ці фото вони показали одному з місцевих депутатів, щоб він якось вплинув на ситуацію в лікарні. На одному зі знімків показана постільна білизна. Співробітник лікарні розповів, що цю білизну привезли з моргу і готують до прання. Після чого її віднесуть у палати і застелять ліжка пацієнтів.

«Згідно з правилами, ця білизна після моргу підлягає утилізації. Але санітар моргу забирає білизну в мішки і везе в пральню. Після чого на цій ж білизні сплять пацієнти», – розповідає медпрацівник.

За його словами, два роки тому на автомобілі для транспортування трупів перевозили також харчові продукти для лікарень, але зараз цього немає. Проте у ньому возять медичні відходи, що також є порушенням санітарних норм. Вантажник медустанови також підтвердив сказане медпрацівником.

«Беремо з моргу білизну з-під небіжчиків і відвозимо на пралку. Все робиться на одній машині, на цій же машині возять медичні відходи. Є таке», – розповідає чоловік.

На запитання стосовно харчування в лікарні, вантажник відповів: «На цій же машині, все на одній машині. Обіди, сніданки, вечері». Він додав, що небіжчиків вже не возять, але машину не обробляють після білизни і медичних відходів.

«Що там, хлопці он в гаражі ганчіркою протруть і все. Ніякої обробки. А відходи возимо, з мішків все біжить – то кров, то ще що. А там ВІЛові, і всякі. А потім вони просто протруть і на цій же машині возять це все. Є таке», – додав вантажник.

Хіти тижня. "Не дайте коронавірусу знайти жодної жертви", - лікар Скиталінська

понеділок, 30 березень 2020, 20:00

Цей вірус мине (потім будуть інші віруси), і життя повернеться в звичне, але краще, нове, переосмислене русло. Але зараз треба пересидіти вдома. "Дуже високий ризик становлять безсимптомні носії — люди, які себе нормально почувають, але вже є джерелом ...

Шляхом Стіва Джобса: Харківські студенти відкрили в гаражі надсучасну науково-прикладну лабораторію (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 19:59

У Харкові троє студентів-фізиків самотужки облаштували наукову лабораторію в гаражі. Хлопці безкоштовно допомагають створювати ідеї на своєму обладнанні. Як йдеться в сюжеті ШоТам, лабораторія стала спільною майстернею для всіх охочих у Харкові, зазнач...