Скрепи-раціоналізатори заради наживи: У РФ їжу для пацієнтів та білизну з-під трупів возили на одній машині (відео)

Більш того - простирадла із моргу прали, а потім стелили живим пацієнтам у лікарні.

В одній з лікарень Свердловської області Росії санітари прали одноразові простирадла з моргу і видавали їх пацієнтам, а їжу возили на автомобілі для транспортування трупів. Про це пише місцеве видання «Омутнинские вести+», посилаючись на слова працівників медустанови, передають Патріоти України.

У районній лікарні міста Богданович працівники сфотографували порушення санітарних норм. Ці фото вони показали одному з місцевих депутатів, щоб він якось вплинув на ситуацію в лікарні. На одному зі знімків показана постільна білизна. Співробітник лікарні розповів, що цю білизну привезли з моргу і готують до прання. Після чого її віднесуть у палати і застелять ліжка пацієнтів.

«Згідно з правилами, ця білизна після моргу підлягає утилізації. Але санітар моргу забирає білизну в мішки і везе в пральню. Після чого на цій ж білизні сплять пацієнти», – розповідає медпрацівник.

За його словами, два роки тому на автомобілі для транспортування трупів перевозили також харчові продукти для лікарень, але зараз цього немає. Проте у ньому возять медичні відходи, що також є порушенням санітарних норм. Вантажник медустанови також підтвердив сказане медпрацівником.

«Беремо з моргу білизну з-під небіжчиків і відвозимо на пралку. Все робиться на одній машині, на цій же машині возять медичні відходи. Є таке», – розповідає чоловік.

На запитання стосовно харчування в лікарні, вантажник відповів: «На цій же машині, все на одній машині. Обіди, сніданки, вечері». Він додав, що небіжчиків вже не возять, але машину не обробляють після білизни і медичних відходів.

«Що там, хлопці он в гаражі ганчіркою протруть і все. Ніякої обробки. А відходи возимо, з мішків все біжить – то кров, то ще що. А там ВІЛові, і всякі. А потім вони просто протруть і на цій же машині возять це все. Є таке», – додав вантажник.

Кінець епохи бідності: Ахметов купив один з найдорожчих особняків у світі (фото)

понеділок, 27 січень 2020, 18:14

Український мільярдер Рінат Ахметов придбав особняк за 200 мільйонів євро на Лазурному березі Франції у групи Campari. Куплений будинок один з найдорожчих у світі, передають Патріоти України. Компанія Ахметова купила особняк Villa Les Cedres після того...

Хіти тижня. У Херсоні збираються судити кіборга-інваліда, який застрелив браконьєра

понеділок, 27 січень 2020, 18:00

Мова йде про вбивство при перевищенні необхідної оборони, а також перевищення методів затримання злочинців. 10 січня на території лісництва біля села Малі Копані Херсонської місцевий лісник – ветеран війни, тяжко поранений на злітній смузі ДАП, інвалід...