Скрепи рукож*пі: Російські пропагандисти осоромилися з "сенсацією" з номера Навального (відео)


У пропагандистській програмі "Время покажет" на російському "Первом канале" осоромилися, показавши відео з номера опозиціонера Олексія Навального в готелі Томська, на якому був заблюрений будильник біля ліжка, передають Патріоти України.

Ведучий програми Артем Шейнін заявив, що "навальнята все-таки не такі лохобани, як здаються", тому що в своєму відео "заблюрили годинник, на якому дуже добре було б видно час".

"Ти знімаєш це на відео, але потім, коли ти його викладаєш, у тебе вистачає думки: "а давайте-но будильничок заблюримо", – сказав він. При цьому на оригінальному відео легко можна побачити, що будильник не заблюрений, час на ньому – 11:45.

Нагадаємо, 17 сенятбря на офіційній сторінці Навального в Instagram було опубліковано відео, як соратники і адвокат опозиціонера описували і упаковували все речі, що були в його готельному номері. Серед речей знаходилася пластикова пляшка з-під води, на якій потім німецька лабораторія виявила сліди отруйної речовини.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...