Скрепи високодуховні: Росіянин пограбував 92-річного ветерана у День перемоги

Грабіжника затримали протягом години. Він був п'яний.

У Росії житель села Гремячинськ в Бурятії напав на 92-річного ветерана у День перемоги і вкрав у нього медаль і вручені адміністрацією району три тисячі рублів. Про це повідомляється на сайті управління МВС Росії, передають Патріоти України.

Зазначається, що постраждалий звернувся в поліцію 9 травня і розповів, що до нього прийшов його 52-річний знайомий і став вимагати гроші. «Пенсіонер йому відмовив, тоді зловмисник схопив зі столу пам'ятну медаль, яку ветерану вручили вранці і вибіг на подвір'я. Чоловік вийшов за ним і зажадав повернути нагороду. Одночасно з цим він спробував заховати три тисячі рублів, які також отримав вранці. Нападник побачив, як ветеран ховає гроші, повалив його на землю і відібрав пакет з купюрами, після чого втік», - йдеться у повідомленні.

Грабіжника затримали протягом години. Він був п'яний. У нього забрали медаль і частину грошей і повернули пенсіонеру. Також відзначається, що у січні цього року двоє жителів Псковської області вбили 93-річну жінку заради валізи, в якій виявилася стара білизна. Злочинці припустили, що у жінки накопичена велика сума грошей і заздалегідь домовилися пограбувати її. Вони влізли до неї в квартиру через кватирку, забили її ногами до смерті, забрали валізу і зникли. Пізніше з'ясувалося, що цінність валізи разом з вмістом оцінюється менше 2 тисяч рублів.

"Тільки ще голограми не транслює": Українка купила курятину, яка почала світитися в темряві (фото)

субота, 31 жовтень 2020, 5:44

Українка купила курку, яка вночі почала світитися в темряві. Така дивна пригода сталася в Івано-Франківську. Дівчина поскаржилася на супермаркет, і попросила торговельну мережу пояснитися. Про це Олена Заславська розповіла у Facebook "Комуналка ІФ", пе...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...