Скрепи високодуховні: Російські фани почали відписуватися від сторінки актора Пашиніна після прохання про допомогу

Російський актор Анатолій Пашинін, який переїхав в Україну ще 7 років тому, залишився без засобів до існування. Раніше на своїй сторінці в соцмережі актор зізнався, що не має заробітків в Україні і фактично живе за рахунок своєї дружини, з якою він одружився зовсім недавно, передають Патріоти України.

За словами Пашиніна, зараз він ледве зводить кінці з кінцями, тому змушений звернутися до своїх шанувальників і попросити про матеріальну допомогу. У своїй останній публікації Пашинін пише, що так і не зміг знайти свою Україну за ці сім років, однак обзавівся сім'єю. Він розповів, що недавно одружився з мешканкою Чернігова, однак новий сімейний статус ніяк не змінив його матеріального становища.

За зізнанням артиста, за роки життя в Україні він практично ніде не знімався. В кінці своєї публікації Пашинін опублікував свої банківські реквізити і попросив шанувальників допомогти йому матеріально. При цьому російські користувачі почали масово відписуватися від його сторінки, але перед цим нагадали, як кілька років поспіль Пашинін критикував Росію і обізвали його справжнім русофобом.

Вчився у Львівському політеху: Російський мільярдер помер у США

субота, 23 жовтень 2021, 23:49

У США 22 жовтня у віці 82 років помер російський бізнесмен та вчений Валентин Гапонцев. Популярність і 2,8 мільярда доларів підприємцю принесли наукові розробки у сфері лазерної фізики. Про це повідомив журнал "Форбс", передають Патріоти України. Інфор...

"Какую страну проср*ли!": Заборонені фото з СРСР, на яких зображена жорстка правда "найкращої країни світу"

субота, 23 жовтень 2021, 23:35

У мережі з'явилася чергова партвя фотографії, зроблені в радянські часи, які можуть відбити бажання поностальгувати про дешеву ковбасу, високі зарплати і горезвісну стабільність. На кадрах видно жорстку правду побуту, робочих буднів і скудного відпочин...