Скрепи високодуховні: У Росії школярка влаштувала дивний "подарунок ветеранам" до Дня перемоги (фото)

Дівчинка могла би допомогти стареньким по господарству або подарувати щось корисне, однак обрала досить сумнівний спосіб вшанування.

Школярка з російського Єкатеринбурга більше години простояла на цвяхах і присвятила свій «рекорд» ветеранам, повідомляють Патріоти України.

11-річна Кароліна Черних готувалася до цього три місяці. Про це розповіла її мама, зазначивши, що дівчинка до цього ніколи не стояла на цвяхах.
За словами матері, коли в кінці лютого дочка почула про 75-ту річницю закінчення Другої світової війни, вона вирішила 75 хвилин простояти на цвяхах. «Коли вона вже простояла 75 хвилин, включили пісню "День Перемоги", і вона спокійно ще дві хвилини простояла», - цитує «Підйом» слова матері дівчинки.

У центрі Києва військовий вбив двох товаришів по службі

вівторок, 3 жовтень 2023, 12:13

Військовий ЗСУ застрелив двох товаришів по службі в центрі Києва. Його затримали правоохоронці. Про це повідомили Інтерфакс-Україна в столичному головному управлінні поліції, передають Патріоти України. Там розповіли, що інцидент стався на вулиці Лаврс...

Відома мережа в Україні втратила ключову ліцензію - заявили про закриття 53 АЗС

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:30

В Україні закрили 53 АЗС мережі Avantage7, яка позиціює себе як "паливний дискаунтер", заявили у самій мережі. Компанія втратила ліцензію на роздрібну торгівлю паливом для зазначеної кількості станцій. Водночас ЗМІ повідомляють, що заправки продовжують...