
У російському Ростові-на-Дону відбулася страшна трагедія - тут жінка вбила свою однорічну дитину, а потім вчинила самогубство, інформують Патріоти України.
Як пише LIFE, в поліцію звернулися мешканці одного з будинків, які поскаржилися на нестерпний трупний запах. Поліцейські вибили двері та побачили страшну картину - під голим тілом жінки лежав труп однорічної дитини.
За версією слідства, спершу мати розправилася з малюком, а потім завдала смертельних каліцтв самій собі. Все це вона зробила заради моторошного магічного ритуалу.
У квартирі поліцейські знайшли безліч диявольських атрибутів. Там же був ритуальний стіл, на якому лежав квадратний аркуш фанери з дзеркалом всередині і чорними малюнками по контуру. Дзеркало було забруднене в крові. Також поруч знаходився ніж та фотографія молодої пари. Не виключено, що на пару "відьма" намагалася якось впливати за допомогою магії.



"Відьмою" виявилася 33-річна Єлизавета Ц. Сусіди кажуть, що вона ні з ким не спілкувалася і виходила з квартири по ночах, збирала трави у дворі, читала заклинання на незрозумілій мові. Також вони кажуть, що жінка раніше вбила заради обряду чорного півня і власного кота.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...