Скрепи злякались: Тренерка збірної РФ назвала самогубством поїздку до Києва на ЧЄ з гімнастики

Президентка Всеросійської федерації художньої гімнастики (ВФХГ) і головна тренерка збірної РФ Ірина Вінер-Усманова пояснила рішення не їхати на чемпіонат Європи, який відбудеться в Києві з 26 по 29 листопада, повідомляють Патріоти України.

В інтерв'ю виданню ТАСС вона заявила, що в жодному разі не буде ризикувати здоров'ям членів команди, і припустила, що турнір взагалі можуть скасувати через ситуацію з коронавірусом.

"Ми не поїдемо на цей турнір за жодних обставин. У такий час ризикувати здоров'ям дітей і своїм ми не будемо, пересадки в кількох аеропортах нам не потрібні. Сьогодні вирішили, що змагання будуть не кваліфікаційними і пройдуть без глядачів. А завтра можуть їх взагалі скасувати, тому що у всіх країнах підвищився рівень епідеміологічної небезпеки. В таких умовах летіти до Києва з пересадками і потім виступати в закритому приміщенні... Я вважаю це самогубним кроком", – поділилася своєю думкою Вінер-Усманова.

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...