
Житель Санкт-Петербурга (Росія) отруївся мухоморами, які вживав для покращення сну. Історію росіянина публікують місцеві телеграм-канали, передають Патріоти України.
39-річному чоловікові ввечері стало погано після чергового вживання мухоморів. Лікарі доправили його у токсикологічне відділення лікарні з діагнозом "гостре отруєння грибами".
Як повідомляють джерела із посиланням на розповідь чоловіка, він хотів "підлікувати нервову систему" за допомогою БАДів. Засоби він замовляв в Інтернеті. "Він каже, що останнім часом дуже сильно нервував і щоб хоч якось зняти напруженість, замовив собі капсули, у складі яких був пантерний мухомор. Постраждалий нібито й не підозрював, що це щось шкідливе — на баночці було написано, що це БАД, просто востаннє він ужив надто велику дозу", — йдеться у джерелі.
Поки триває перевірка. Раніше пацієнт мав судимість за статтею "Незаконний обіг сильнодіючих або отруйних речовин з метою збуту".
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...