
В Одесі 9 травня відбулася акція "Безсмертного полку" на Алеї Слави. Під час неї дві жінки вигукували гасло "Слава Новоросії!". Обурливе відео опублікував телеграм-канал "Новости Одесса", повідомляють Патріоти України.
На кадрах видно як жінки з комуністичною символікою вигукують сепаратистське гасло. Одна з жінок повісила собі на груди шнурки кольору георгіївської стрічки – помаранчевий і чорний. Разом з іншою жінкою невідома кричала "Слава Новоросії!". Правоохоронці оперативно відреагували на інцидент і затримали провокаторок.
Цікаво, що це не єдиний інцидент, що трапився під час акції "Безсмертного полку" в Одесі. Трохи згодом поліція затримала чоловіка, який вигукував "Одеса – російське місто".
Як повідомив один з правоохоронців, учасника акції відвезли до Приморського відділку поліції. Після цього на Алеї Слави виникли сутички. Люди запевняли, що їхнього знайомого затримали незаконно та скандували "Фашизм не пройде" й "Геть бандер".
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...