"Слава Україні! Героям слава!": У центрі Києва з’явився мурал, присвячений розстріляному росіянами військовому (фото)

У центрі Києва з’явився мурал, присвячений розстріляному росіянами військовослужбовцю Герою України Олександру Мацієвському та пам’яті всіх загиблих захисників під час війни, повідомляють Патріоти України.

Мурал створений на одній з адміністративних будівель Верховної Ради України. На ньому зображений Олександр Мацієвський, який був розстріляний росіянами після вимовлених слів «Слава Україні». Зверху над стінописом написано «Слава Україні. Героям Слава». Побачити мурал приїхала мати Героя Парасковія Демчук.

Роботу створив французький художник Крістіан Ґуемі, відомий під псевдонімом С215. Ідея створення муралу у Києві з’явилася, коли делегація Верховної Ради відвідала виставку художника під час візиту у Франції у січні 2023 року.

Це не перша робота Крістіана Ґуемі в Україні. До цього він вже створив вуличні роботи у Львові, Житомирі, Києві та звільнених Бучі, Гостомелі й Ірпені Київської області.

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...