"Слезы текут, бл*дь. Позор, стыдно": Панін різко виступив проти Путіна і закликав росіян відкрити очі

Скандальний російський актор Олексій Панін зізнався, що став жертвою пропаганди Кремля і закликав своїх співгромадян "відкрити очі". В інтерв'ю Дмитру Гордону він сказав, що вірив телеканалам РФ, тому думав, що "дійсно Крим проголосував і був чесний референдум", передають Патріоти України.

"Я не підтримую політику Путіна. Я був ідіотом. Я зараз розумію, що це неправда. Я міг би тобі сказати дуже багато. Я б дуже хотів сказати російським людям наївним, які дивляться "Перший канал" і канал "Росія": зайдіть в інтернет, подивіться інтерв'ю Політковської, Литвиненка, Борі Нємцова. Може, у вас очі відкриються?" – сказав Панін.

"Є російські люди, які цікавляться чимось. А є люди, у яких є просто "Перший канал", вони живуть в своєму Торжку, бл*дь, і їм пох*й. Моя мама – розумна жінка. Але їй пох*й. Ми з Євою подивилися про "Курськ", як його втопили, бл*дь. подивилися про Беслан, як там напалмом дітей спалили, бл*дь. Сльози течуть, бл*дь. Ганьба, соромно. Буває якась неправильна політика, я не дуже в політиці розбираюся. А це ганьба!" – заявив актор.

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча зачарувала мережу яскравим фото з доньками

субота, 11 липень 2020, 19:00

Оскільки відпочинок у популярних місцях є досить небезпечним, то Лілія Ребрик з чоловіком та дітьми проводять час на природі. Популярна українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик вкотре замилувала мережу яскравою світлиною з доньками. Знаменитість п...

Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

субота, 11 липень 2020, 17:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...