Сліди ніг людини, яким... 6 млн років: Знахідка на Криті може "перевернути" історію (фото)

На острові Крит знайшли стародавні сліди ніг, залишені приблизно 6 мільйонів років тому. Про це повідомляє Haaretz, передають Патріоти України.

Міжнародна команда на чолі із науковцями Тюбінгенського університету Німеччини виявила сліди на пляжі неподалік від села Трахілос на Криті. Це можуть бути найдавніші сліди гомінідів з коли-небудь знайдених.

За словами Уве Кіршер з Зенкенбергського центру еволюції людини і палеооточення при Тюбингенському університеті, сліди майже на 2,5 мільйона років старше, ніж приписувані афарському австралопітеку (Люсі) з Лаетолі в Танзанії.

Сліди з Криту приблизно того ж віку, що і скам'янілості прямоходячого виду Orrorin tugenensis з Кенії - їм приблизно 6 млн років - (хоча знахідки, пов'язані з цими двоногими тваринами включають стегнові кістки, але немає ні кісток ніг, ні їх відбитків). Сліди Трахілоса дозволяють по-новому поглянути на ранню еволюцію пересування людини.

Російський солдат пограбував квартиру в Ірпені та залишив своє фото "на пам'ять" господині

четвер, 26 травень 2022, 17:22

Російські військові в Україні відзначилися не тільки тотальною жорстокістю, а й дурістю. Один з солдатів армії РФ пограбував квартиру в Ірпені та залишив господині своє фото. Про це власниця житла Валерія розповіла в коментарі "Українській правді", пер...

Маленька донечка чекає на нього вдома: Марія Бурмака показала свого старшого брата, який воює в ЗСУ (фото)

четвер, 26 травень 2022, 15:38

Народна артистка України Марія Бурмака показала свого старшого брата Святослава Бурмаку. На сторінці в Instagram співачка розмістила знімок брата і повідомила, що сьогодні, 26 травня, у чоловіка день народження. Наразі Святослав перебуває в ЗСУ і захищ...