Сліди ніг людини, яким... 6 млн років: Знахідка на Криті може "перевернути" історію (фото)

На острові Крит знайшли стародавні сліди ніг, залишені приблизно 6 мільйонів років тому. Про це повідомляє Haaretz, передають Патріоти України.

Міжнародна команда на чолі із науковцями Тюбінгенського університету Німеччини виявила сліди на пляжі неподалік від села Трахілос на Криті. Це можуть бути найдавніші сліди гомінідів з коли-небудь знайдених.

За словами Уве Кіршер з Зенкенбергського центру еволюції людини і палеооточення при Тюбингенському університеті, сліди майже на 2,5 мільйона років старше, ніж приписувані афарському австралопітеку (Люсі) з Лаетолі в Танзанії.

Сліди з Криту приблизно того ж віку, що і скам'янілості прямоходячого виду Orrorin tugenensis з Кенії - їм приблизно 6 млн років - (хоча знахідки, пов'язані з цими двоногими тваринами включають стегнові кістки, але немає ні кісток ніг, ні їх відбитків). Сліди Трахілоса дозволяють по-новому поглянути на ранню еволюцію пересування людини.

Будьте уважні та обережні: Із психлікарні Києва втекла небезпечна пацієнтка (фото)

понеділок, 5 червень 2023, 8:58

На Київщині правоохоронці розшукують 36-річну Ларису Абідокову, яка втекла з Київської міської психлікарні №3. За даними поліції, раніше жінка відбула покарання за завдання тяжких тілесних ушкоджень. Як повідомляє поліція Київщини, втікачка виглядає на...

ТЦК хитрують із повістками для українців: Адвокат пояснив, як не потрапити у пастку

понеділок, 5 червень 2023, 8:35

В Україні під час загальної мобілізації певні територіальні центри комплектування надсилають повістки чоловікам разом із викликом про розгляд адміністративної справи за порушення військового обліку. Їх можуть отримати військовозобов'язані віком від 18 ...