Сліди ніг людини, яким... 6 млн років: Знахідка на Криті може "перевернути" історію (фото)

На острові Крит знайшли стародавні сліди ніг, залишені приблизно 6 мільйонів років тому. Про це повідомляє Haaretz, передають Патріоти України.

Міжнародна команда на чолі із науковцями Тюбінгенського університету Німеччини виявила сліди на пляжі неподалік від села Трахілос на Криті. Це можуть бути найдавніші сліди гомінідів з коли-небудь знайдених.

За словами Уве Кіршер з Зенкенбергського центру еволюції людини і палеооточення при Тюбингенському університеті, сліди майже на 2,5 мільйона років старше, ніж приписувані афарському австралопітеку (Люсі) з Лаетолі в Танзанії.

Сліди з Криту приблизно того ж віку, що і скам'янілості прямоходячого виду Orrorin tugenensis з Кенії - їм приблизно 6 млн років - (хоча знахідки, пов'язані з цими двоногими тваринами включають стегнові кістки, але немає ні кісток ніг, ні їх відбитків). Сліди Трахілоса дозволяють по-новому поглянути на ранню еволюцію пересування людини.

Став новим талісманом аквапарку: Бик хотів проїхатися на водяній гірці, але щось пішло не так (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 0:32

Бик виліз на водяну гірку та намагався скотитися. Як результат, йому вдалося трохи зсунутися, поки не застряг у трубі атракціону. Тварина не могла зрушитися з місця та повернутися в будь-яку сторону – опинилася у пастці. Проте в цей момент він не один ...

Запасайтеся улюбленим напоєм: Кава у світі подорожчала до 10-річного рекорду

четвер, 2 грудень 2021, 0:07

Ціни на каву зросли до найвищого за 10 років рівня і можуть продовжити йти вгору протягом 2022 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNBC. Грудневі ф’ючерси на каву 29 листопада на торгах сягнули 2,45 долара за фунт (1,06 дол/кг). Згодом ...