Словаки створили недорогий спортивний електромобіль у стилі 1920-х років (відео)

Patak Rodster — двомісний електричний спорткар

Спортивний електромобіль Patak Rodster нагадує гоночні боліди 20-х років. Запас ходу кабріолета може досягати 250 км.

Словацький старт Patak Motors представив свою дебютну модель Rodster. Бюджетний електричний спорткар випускатимуть із серпня 2024 року і продаватимуть за ціною від 22 900 до 25 400 євро. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Електромобіль здатний розвинути швидкість до 130 км/год

Новий Patak Rodster — компактний двомісний спорткар із відкритими колесами та довгим капотом. Своїм дизайном він нагадує гоночні автомобілі 20-х років, хоча отримав і сучасні діодні фари.

Салон Patak Rodster оздоблений шкірою і деревом. Замість лобового скла встановлено скляний козирок, а за сидіннями передбачені дуги безпеки.

Салон оздоблений шкірою і деревом

Під кузовом у ретро-стилі ховається сучасна "начинка". Спортивний електромобіль Patak Rodster оснащений 20-сильним мотором і здатний розвинути 130 км/год, а розгін до 50 км/год займає 7 с.

На вибір запропоновано батареї ємністю 10 і 20 кВт∙год: запас ходу становить 100 і 250 км, відповідно. Зарядити електрокар можна за 4-9 годин.

Також анонсовано бензинову модифікацію Patak Rodster з мотором потужністю 20 к. с. Вона зможе досягти 125 км/год і буде дешевшою — від 16 900 євро.

У "Резерві+" запустять ще два типи відстрочок: Хто зможе скористатися

вівторок, 29 квітень 2025, 6:44

Заступниця міністра оборони з питань цифровізації повідомила, що у травні планують запустити два нових типи відстрочок у застосунку "Резерв+" для громадян з тимчасовою непрацездатністю та тих, хто чоловіка або дружину на службі та дитину до 18 років, п...

Найбільший інтелектуал серед своїх сородичів: Нещодавно відкритий різновид восьминігів уміє імітувати щонайменше 16 морських тварин (відео)

вівторок, 29 квітень 2025, 6:00

У тропічних водах проживає незвичайна істота – мімічний восьминіг, який може імітувати десятки морських тварин. Ймовірно, через таку навичку головоногого молюска вперше помітили лише в 1998 році, передають Патріоти України з посиланням на National Geog...