Словацька тенісистка розповіла, чому підтримує Україну

Словацька тенісистка Анна Кароліна Шмідлова розповіла, чому підтримує Україну під час війни, передають Патріоти України.

«Я не приховую, що дуже підтримую Україну. У Парижі я вболіваю за українських гравчинь. Деякі з них є моїми найкращими подругами в жіночому тенісі. Я намагаюся зрозуміти їхні проблеми, коли вони кажуть, що не можуть повернутися додому. Це дуже складна ситуація, тому що в мене особисто немає проблем з російськими тенісистами. Я не хочу заглиблюватися в політику, але українці можуть розраховувати на мою підтримку», – сказала Шмідлова.

Також вона пояснила, чому сприймає нинішню ситуацію дещо гостріше, ніж інші спортсменки. «Моя родина походить з Кошице. Зараз у місті багато українців. Я відчуваю, що війна близько до мого дому. Це все складно. Я категорично проти війни, але розумію, що українці мають воювати. Попри все, я вмію відокремити спорт від політики, тому що я маю дім, куди повертаюся, сім’ю, що перебуває в безпеці. Багато українських гравців не можуть повернутися до себе додому. Їм доводиться подорожувати від турніру до турніру, не маючи жодного шансу найближчим часом повернутися додому. Багато гравчинь плаче, бо вони бояться за свої родини та друзів. Тому я не думаю, що в їхньому випадку можна відокремити політику від спорту. Я знаю, що вони не можуть зосередитися лише на тенісі», – наголосила Кароліна.

Наче мультяшний красень Дамбо: В глибинах Тихого океану зафільмували рідкісного восьминога (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 3:25

Восьминіг, схожий на головного героя фільму Діснея 1941 року, плавав за допомогою своїх плавників, схожих на вуха. Рідкісний восьминіг Дамбо був знятий на відео за допомогою дистанційно керованого апарату в північній частині Тихого океану. Він потрапив...

У США спіймали алігатора-людожера: Перехожий побачив рептилію за страшною трапезою (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 2:35

У американському штаті Флорида перехожий помітив алігатора з людськими рештками в пащі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky News. . Плазуна розміром майже 4 метри (13 футів) побачив Джамаркус Буллард 22-го вересня. Алігатор перебував у...