"Слуга народу" Заславський розповів, як і за що його побили на Житомирщині

Під час бійки 38-річний нардеп впав на землю і втратив свідомість.
Юрій Заславський. Фото: Факти.

Нардеп від "Слуги народу" Юрій Заславський заявив, що бійка, в якій його сильно побили, почалася через те, що він випадково зачепив іншу людину в черзі пляшкою, повідомляють Патріоти України.

Варто зазначити, що бійка сталася на заправці на Житомирщині. "У п'ятницю ввечері перед святами була так звана евакуація Києва, тому на заправках була маса людей. Багато хто зупинявся купити воду, хот-доги, тому була черга. Маса людей була, і ось так людина відреагувала. Я подумав, що він несерйозно, і собі спокійно пішов до свого автомобіля. Я цьому не надав значення, не думав, що це настільки серйозно, що це може когось зачепити для того, щоб бити людину. Але він мене наздогнав і почав наносити удари, я втратив свідомість", – сказав Заславський.

Він додав, що не розуміє, як взагалі можна так просто підняти руку на людину через дріб'язковий привід. "Для мене це нонсенс – бити людину. Хіба що в якихось екстремальних умовах, а не так, що я його випадково зачепив пляшкою. Це взагалі дурниці. У мене струс мозку з усіма наслідками, синці на обличчі. Поліція зараз займається", – повідомив парламентар.

За деякими даними, нападник був депутатом сільради. Але нардеп сказав, що особисто з ним не знайомий. "Я з ним не знайомий. Ніколи в житті його не бачив. Не знаю толком, депутат він місцевої сільради, як кажуть. Мені ще ніхто нічого не розповідав. З вівторка буде більш зрозуміло", – сказав Заславський.

Джерело: Страна

Так починалась цивілізація: Де знаходиться найстаріша будівля світу, найстарішого мегаполісу віком у десять тисячоліть (фото)

вівторок, 30 травень 2023, 4:20

Протомісто проіснувало близька двох тисячоліть, і в кращі часи налічувало до 8 000 мешканців. При тому, що на більшій частині Євразії тих часів в поселеннях жило як правило по 100–150 осіб. Розписані стіни, одомашнені тварини, дивовижні статуетки та ін...

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...