Служить Москві? Філарет пішов війною проти ПЦУ і створив "синод КП" (відео)

Ліквідований Київський патріархат створює власний "синод" (керівний орган) з п'яти єпископів, яких напередодні Православна церква України (ПЦУ) відлучила від священнослужіння. Про це на прес-конференції у своїй резиденції у Києві заявив почесний патріарх Філарет, якого позбавили права керування Київською єпархією, повідомляють Патріоти України.

"Синод є... До нього входять всі архієреї церкви. П'ятеро", — сказав він. "Від цієї так званої ПЦУ ми відмежовуємося", — сказав архієрей.

В палаті +32, відкрити вікно чи вийти заборонено: У Вінниці онкохворих дітей тримають в жахливих умовах "через карантин"

п’ятниця, 10 липень 2020, 13:14

У дітей через спеку і задуху почалися висипання на шкірі. У Вінниці хворих діток помістили в жахливі умови через карантин. В онкогематологічному відділенні закриті всі вікна, не працює нормально вентиляція, а на вулицю маленьких пацієнтів просто не вип...

14 людей ледь не загинули: У Кирилівці з'явилося небезпечне природне явище

п’ятниця, 10 липень 2020, 12:30

Віджимний вітер - це вітер, який може забрати людей у відкрите море. У Запорізькій області різко змінилася погода і раптово почався вітер з поривами до 25 метрів в секунду. Через це на прибережній зоні Азовського моря утворилося таке природне явище як ...