Служив своїй країні: Стали відомі подробиці суду над бійцем АТО в Італії і його останнє слово

З'явилися подробиці суду над колишньому нацгвардейцем Віталієм Маркивим, якого 12 липня в Італії засудили на 24 роки позбавлення волі, повідомляють Патріоти України.

Українського військового визнали винним у вбивстві італійського журналіста Андреа Рочеллі на Донбасі в 2014 році.

За даними місцевої преси, звинувачення просило для Марківа 17 років позбавлення волі, в той час як його адвокати наполягали на невинуватості підсудного.

Цього дня в залі суду не було вільних місць. Тут зібралися журналісти, активісти та небайдужі громадяни. Сам Марків перед оголошенням вироку заявив, що не вважає себе винним і вірить в італійське правосуддя. "Я солдат, який завжди служив своїй країні з честю", - сказав він.

З архіву ПУ. Добрі побажання і яскраві листівки на Тетянин день

субота, 25 січень 2020, 10:06

25 січня усі Тетяни відзначають свої іменини, або День ангела. У церквах проходять богослужіння на честь мучениці Татіани. Також віруючі ставлять свічки за успіхи в навчанні, адже цей день вважається і Днем студента. "А со временем святая Татьяна стала...

З архіву ПУ. 25 січня - Тетянин день: Звичаї, прикмети, ворожіння, привітання (фото)

субота, 25 січень 2020, 9:03

​Це веселе свято ще й свято всіх студентів. 25 січня церква вшановує святу мученицю Тетяну Римську - ранньохристиянську мученицю, яку піддавали тортурам за віру в Христа при імператорі Олександрі в III столітті, пишуть Патріоти України з посиланням н...