Служив своїй країні: Стали відомі подробиці суду над бійцем АТО в Італії і його останнє слово

З'явилися подробиці суду над колишньому нацгвардейцем Віталієм Маркивим, якого 12 липня в Італії засудили на 24 роки позбавлення волі, повідомляють Патріоти України.

Українського військового визнали винним у вбивстві італійського журналіста Андреа Рочеллі на Донбасі в 2014 році.

За даними місцевої преси, звинувачення просило для Марківа 17 років позбавлення волі, в той час як його адвокати наполягали на невинуватості підсудного.

Цього дня в залі суду не було вільних місць. Тут зібралися журналісти, активісти та небайдужі громадяни. Сам Марків перед оголошенням вироку заявив, що не вважає себе винним і вірить в італійське правосуддя. "Я солдат, який завжди служив своїй країні з честю", - сказав він.

Хіти тижня. "Не ваше свиняче діло": Скрипін "накинувся" на "кварталівця" Жидкова (відео)

четвер, 18 липень 2019, 4:00

Журналіст Роман Скрипін порадив учаснику "95 квартал", громадянину Російської Федерації Валерію Жидкову, який "гуморить" про український політикум, їхати у свою країну і там "вчити розуму" росіян, повідомляють Патріоти України. Не ваше свиняче діло. У ...

Хіти тижня. Чому "Слуга народу" набере менше голосів, ніж очікується: Соціолог дала пояснення

четвер, 18 липень 2019, 3:00

Цілком ймовірно, що "Слуга народу" набере менше голосів, аніж прогнозують соціологічні служби. По-перше, їх прихильники, здебільшого, молодь, яка роз’їдеться, по-друге - спрацює фактор абсолютної перемоги. Таку думку висловила директор фонду Демократи...