"Слишком старый, пусть умирает дома": У Росії цинічно принизили ветерана

Співробітники санаторію в місті Лабінська Краснодарського краю Російської Федерації взяли аванс з 86-річного ветерана праці Миколи Кацко і забронювали для нього номер, але за місяць до відпочинку скасували візит, пославшись на його вік. Про це пише "РИА Новости", повідомляють Патріоти України.

Пенсіонер запланував поїздку навесні 2018 року, коли побачив рекламу в газеті, в якій говорилося про знижки в санаторії для ветеранів та пенсіонерів. «У нас створені казкові умови для гостей будь-якого віку - нудно не буває!» - йшлося у публікації.

Чоловік домовився про розміщення і перерахував 11 600 рублів передоплати. Через півроку його онук Віталій Кацко вирішив оплатити суму, що залишилася, і зв'язався з організацією. Обговоривши умови оплати, на наступний день він дізнався, що його дідові відмовили через похилий вік. «Я дзвонив головному лікарю, директору, менеджеру, питав, як же так. Мені відповіли: "Ви що, хочете, щоб він помер у нас в санаторії? Нехай помирає вдома", - розповів молодий чоловік.

Пізніше сім'ї прийшов лист про повернення коштів, в якому вказувалося, що «за внутрішнім наказом» ветерана не можуть прийняти, тому що йому 85 років. Сім'я подала на лікарню в суд. В апеляційній скарзі керівник установи вказала, що відмова нібито була пов'язана не з віком чоловіка, а з відсутністю необхідних довідок і потенційною небезпекою лікування для його здоров'я. При цьому інший санаторій в Анапі прийняв ті ж документи Кацко-старшого.

Також його онук зазначав, що сім'я була згодна на відпочинок в лікарні без проходження процедур, але і в цьому їм було відмовлено. У березні суд виніс рішення на користь ветерана і зобов'язав санаторій виплатити йому 110 тисяч рублів. У квітні установа подала апеляцію. 29 травня суд знизив компенсацію моральної шкоди з 50 до 10 тисяч рублів, а підсумкову суму - до 27 тисяч.

Люди не стримували сліз: На Херсонщині провели в останню путь загиблу в Ірані стюардесу Катерину Стадник (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 12:30

Для односельчан дівчина була гордістю. Жінки ставили Катю в приклад своїм дітям, адже вона змогла з простої скромної сім'ї, як то кажуть, вибитися в люди. 20 січня 2020 року у селищі Нова Маячка Олешківського району Херсонської області в батьківському ...

"Наше серце з вами": В іранському готелі, де зупинявся екіпаж МАУ, вшанували пам’ять загиблих українців (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 12:14

Прості іранці просять вибачення в українців за трагедію, що сталася. В іранському готелі, де зупинявся екіпаж пасажирського літака Boeing 737−800 Міжнародних авіаліній України, вшанували їх пам’ять. Про це повідомляється на сторінці бригади транспортно...