
Регулярне вживання кави перед сніданком може підвищити ризик діабету другого типу. До такого висновку прийшли дослідники Університету Бата, які попросили 29 добровольців випити міцну чорну каву після пробудження, передають Патріоти України.
З'ясувалося, що рівень цукру в їх крові був на 50% вище, ніж коли вони обходилися без кави. Вважається, що кофеїн в напої перешкоджає засвоєнню цукру м'язами.
"Можливо, людям варто почекати трохи пізніше або поки вони не почнуть працювати, щоб у них не було кофеїну в організмі, коли вони їдять сніданок, що містить вуглеводи і цукор", – зазначив старший автор дослідження Джеймс Беттс.
Комісар з прав людини Ради Європи Майкл О’Флаєрті закликав європейські країни не поспішати зі згортанням тимчасового захисту та програм підтримки українців, які виїхали до Європи через війну, передають Патріоти України. Комісар Ради Європи з прав людин...
У французькому курортному місті Біарріц на південному заході країни сталася трагедія — частина скелястого узбережжя біля маяка обвалилася просто в море, передають Патріоти України. У момент обвалу під урвищем перебували троє дайверів — двоє чоловіків і...